امروز دوشنبه  ۵ خرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

قدردانی از عملکرد رسانه ملی در بزرگداشت 40 سالگی انقلاب

مشاهده ۴۵۱
۱۳۹۷/۱۲/۱۵- ۱۱:۴۷
نمایندگان ولی فقیه و امامان جمعه در مراکز استان‏ ها، نمایندگان مردم در مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی، استانداران، فرمانداران، مدیران حوزه‌های علمیه، شورای هماهنگی تبلیغات در استان‏ ها و دیگر نهادها و مراکز از عملکرد سازمان صدا و سیما در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در پی عملکرد درخشان رسانه ملی در بزرگداشت چهل سالگی انقلاب و برنامه‌هایی که در قالب‌ها وساختارهای متنوعی تدارک دیده شده یود، نمایندگان ولی فقیه و امامان جمعه در مراکز استان‏ ها، نمایندگان مردم در مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی، استانداران، فرمانداران، مدیران حوزه‌های علمیه، شورای هماهنگی تبلیغات در استان‏ ها و دیگر نهادها و مراکز، در پیام‏ های جداگانه‌ای از دکتر علی عسکری رئیس صدا و سیما و علی دارابی رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی و معاون امور استان‏ های رسانه ملی قدردانی کردند.

امام جمعه، مجمع نمایندگان و فرمانداران آبادان و خرمشهر، استاندار آذربایجان شرقی و امام جمعه و نمایندگان مجلس شورای اسلامی تبریز، امام جمعه، استاندار و مجمع نمایندگان استان اردبیل، نماینده ولی فقیه در استان اصفهان، نماینده ولی فقیه و امام جمعه و استاندار ایلام، نماینده ولی فقیه و استاندار البرز، نماینده ولی فقیه و امام جمعه چهارمحال و بختیاری، استاندار و مجمع نمایندگان خراسان رضوی، نماینده ولی فقیه، حوزه علمیه و ستاد سیاست ‏گذاری ائمه جمعه در استان خراسان شمالی، نماینده ولی فقیه و استاندار هرمزگان، نماینده ولی فقیه و استاندار سمنان، استاندار و مجمع نمایندگان فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیریت حوزه علمیه استان قزوین، استاندار، مجمع نمایندگان و شورای تبلیغات اسلامی استان قم، نماینده ولی فقیه و استاندار کردستان، نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان، امام جمعه کرمانشاه، نماینده ولی فقیه و استاندار کهگیلویه و بویراحمد، استاندار و مجمع نمایندگان استان گلستان، نماینده ولی فقیه، استاندار و ائمه جمعه در استان‏های گیلان و لرستان، استاندار و مجمع نمایندگان استان مرکزی، نماینده ولی فقیه در استان مازندران، امام جمعه و نمایندگان مهاباد، نماینده ولی فقیه، استاندار و امام جمعه همدان و نیز استاندار یزد، از جمله مسئولانی بودند که در پیام‌هایجداگانه از عملکرد صدا و سیما و ستاد بزرگداشت چهل سالگی انقلاب در  استان ‏ها تشکر کردند.

 نقش صدا و سیما در خلق حماسه 22 بهمن بی نظیر بود

کورش مودت سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان خرمشهر گفت: خلق حماسه عظیم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در سراسر کشور توسط ملت نستوه، انقلابی و با بصیرت ایران اسلامی در بیش از هزار نقطه میهن عزیزمان، موجب شکر و سپاس از قدرت لایزال الهی به واسطه این مردم و رهبری حکیم و فرزانه می‌باشد، بی تردید نقش صدا و سیما در حضور حماسی مردم در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی‌بی نظیر و برجسته بود.

سید زین العالدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آبادان هم در پیامی نوشت: به شکرانه توفیق و پاسداشت همت والای جنابعالی در مدیریت صادقانه، خالصانه همراه با تعامل سازنده در ابعاد مختلف مدیریتی، از تلاش های صورت پذیرفته جنابعالی تقدیر و تشکر به عمل می آید.

حجت الاسلام علی ابراهیمی‌پور امام جمعه آبادان هم گفت: از تلاش ها و فعالیت های خالصانه حضرت عالی و همه همکاران سختکوشتان در راستای حضور سرافرازانه و دشمن شکن مردم در راهپیمایی 22 بهمن، تولید برنامه‌های متنوع و جذاب، تولید و پخش مستندهای تاریخی، تبیین دستاوردهی انقلاب، ارتباط موثر با شبکه‌های ملی و سراسری و انعکاس حضور پرشور مردم غیور شهرستان‌های آبادان و خرمشهر در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی‌با بهره گیری از ظرفیت های رسانه ای، صمیمانه سپاسگذاری می‌کنم.

عامر کعبی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی هم در پیامی خاطرنشان کرد: از مساعی جنابعالی و همه همکاران تلاشگرتان در پوشش و انعکاس همایش عظیم مردم در راهپیمایی 22 بهمن و تولید و پخش برنامه‌های فاخر با موضوع چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تشکر و قدردانی می‌کنم.

 حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان خرمشهر در پیامی اعلام کرد: بی شک حماسه 22 بهمن امسال همانگونه که مقام معظم رهبری پیش بینی فرموده بودند، دیدنی و شگفت انگیز بود؛ از همه کارکنان محترم صدا و سیمای مرکز آبادان به ویژه حضرتعالی که با اجرای برنامه‌های متنوع در طول دهه فجر امسال، بر شکوه این حضور افزودید، متواضعانه تشکر و قدردانی می‌کنم.

قدردانی از صدا و سیمای تبریز

حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز ، دکتر محمد رضا پور محمدی استاندار آذربایجان شرقی ، دکتر وحدتی رییس مجمع نمایندگان استان ، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری ، ائمه جمعه و جماعات استان ، فرمانداران ، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و مدیران کل و روئسای ادارات و سازمان‌ها نیز در پیام های مکتوب و  از اقدامات هوشمندانه و تاثیرگذار رسانه ملی در ۲۲ بهمن تماشایی تشکر کردند .

ولی ملکی رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نظر به حضور حماسی مردم و پوشش خوب و به موقع راهپیمایی 22 بهمن سال 97 از سوی صدا و سیمای استان، بدین وسیله مجمع نمایندگان استان ضمن تشکر از حضور پرشور مردم شریف، نهایت سپاس و قدردانی خود را از مدیریت و کارکنان صدا و سیمای مرکز اردبیل اعلام می دارد.

 قدردان حضورتان هستیم

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار نماینده ولی فقیه و امام جمعه و قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام هم در پیامی از حضور گسترده مردم شریف، انقلابی و با بصیرت استان در راهپیمایی حماسی یوم الله 22 بهمن قدردانی کردند.

در بخشی از این پیام آمده است: به یقین راهپیمایی باشکوه و به یادمادندنی مردم شریف استان ایلام، همپیای دیگر مناطق مختلف کشور در یوم الله 22 بهمن، آن هم در چهل سالگی انقلاب اسلامی معنادار و نمایانگر اوج شعور انقلابی گری این مردمان بزرگ بود.

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن سعیدی گلپایگانی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری هم در پیامی از حضور حماسی و دشمن شکن مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کرد. وی در پیام خود آورده است: حضور مردم مرزدار و انقلابی ایلام لبیک به دعوت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای و تجدید میثاق با آرمان‌های والای اسلام و انقلاب بود، قدردان حضورتان هستیم.

 رسانه ملی به حق در دهه فجر امسال حماسه آفرید

شهبازی استاندار البرز هم در پیامی خاطرنشان کرد: شما خبرنگاران عزیز در دهه فجر امسال با تلاش شبانه روزی و همت خستگی ناپذیر خویش بر آن شدید تا برنامه‌ها، عملکردها، دستاوردها و خدمات دولت تبدیر و امید را در استان البرز به اطلاع مردم برسانید و به حق نیز حماسه آفریدید و واقعیت ها را انعکاس دادید.

آیت الله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز هم در پیامی‌گفت: این حضور یک وظیفه را برای همه مسئولین و ما فراهم می‌کند و آن این است که با توان بیشتر، توان بالاتر و خالصانه تر وارد عرصه شویم و شب را از روز نشناسیم و مجدانه در رفع مشکلات مردم، مسائل معیشتی و اقتصادی، بیکاری و تولم تلاش مضاعف داشته باشیم ان شاءالله.

 من بار دیگر از همه عزیزانی که در این مسیر قدم برداشتند تشکر می‌کنم، قطعا تک تک قدم های خالصانه ای که برداشتید مرضی رضای خدا و خشنودی اهل بیت(ع) به خصوص حضرت ولی عصر(عج) بوده و موجب خوشحالی شهدا و امام الشهدا شده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان عملکرد صداوسیما را در پوشش تصاویر  22 بهمن وتشییع شهدای حادثه تروریستی قابل قدردانی دانست و گفت:صداوسیما با پخش این تصاویر باشکوه به دشمن ثابت کرد که مردم انقلابی وغیور ایران  بویژه اصفهان همچنان به ارزشهای اسلامی‌پایبند هستند. آیت الله طباطبایی افزود: مردم  اصفهان همچون دوران با شکوه انقلاب اسلامی‌پر شور  در راهپیمایی 22 بهمن شرکت و پس از آن تشییع با شکوهی را برای شهدای مدافع وطن برگزار کردند. 

شبکه‌های استانی رسانه‌های استکباری را خلع سلاح کردند

حجت الاسلام نکونام نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد هم در نشستی با مدیرکل، معاونان و مدیران صدا و سیمای استان گفت: تلاش رسانه ملی و شبکه‌های استانی توانست رادیو و تلویزیون‌های استکباری را خلع سلاح و نقشه‌های آنها را نقش بر آب کند. خلع سلاح رسانه ای به مفهوم جلو زبان تریبون استکبار را گرفتن نیست زیرا زبان یاو گویی آنها دراز و امکانات تبلیغاتی شان گسترده و صدای آنها بلند است و با بی تعهدی هر حرفی را می زنند اما در برابر چنین رسانه‌هایی باید قوی بود.

 رسانه ملی زمینه ساز حضور حداکثری مردم در حماسه 22 بهمن

علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی نیز در پیامی اظهار داشت: تلاش همه همکاران خدوم در پوش رسانه ای برنامه‌های ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی را ارج می نهم و امیدوارم تلاش هنرمندان صدا و سیمای خراسان رضوی بتواند خدمت گذاران دولت را در راستای عمل به دستوران مقام معظم رهبری و تحقق اقتصاد مقاومتی کمک نماید.

حمید بنایی رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی هم در پیامی عنوان کرد: نظر به پخش بنرامه‌های متنوع صدا و سیما در راستای تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی و آمده سازی بستر حضور حداکثری مردم متدین و قدرشناس کشورمان در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن، بدین وسیله از حضرت عالی و همه مدیران و کارکنان خدوم رسانه ملی و کارکنان در واحدهای مختلف صدا و سیمای خراسان رضوی تشکر نموده امیدوارم همه این تلاش ها مورد قبول درگاه احدیت و عنایت ویژه علی بن موسی الرضا(ع) قرار گرفته باشد.

 قدردانی از صدا و سیما خراسان شمالی

حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی نیز در گفت‌وگو با خبر صدا و سیمای خراسان شمالی ضمن قدردانی از کارکنان صدا و سیما اظهار داشت: رسانه ملی به ویژه شبکه استانی صدا و سیمای خراسان شمالی به بیان دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی‌پرداخت. وی افزود: صدا و سیما در بزرگداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی در استان خراسان شمالی پیشتاز بود و نقش بسزایی در روشنگری و بیان فعالیت های نظام داشت.

وی با اشاره به تهیه و تولید برنامه‌های شاخص همراه با ابتکار و خلاقیت از پوشش همه جانبه و فراگیر صدا و سیما قدردانی کرد.

صدا و سیمای جمهوری اسلامی سد آهنین رسانه ای غرب را شکست

حجت الاسلام نعمت الله آزموده مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان شمالی خاطرنشان کرد: ا از لحظه شناسی هوشمندانه و ورود مقتدرانه و اثربخش مدیران و پرسنل و عوامل مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که چون همیشه نقش موثر و بی بدیل در نمایش این عظمت و حضور مردم عزیز داشته و در مقابل بوق های استکباری و امپراطوری عظیم رسانه ای غرب، مردانه قد علم کردند و در صحنه جنگ سایبری سد آهنین رسانه ای و فضای مجازی دشمنان را شکسته و لحظه لحظه خاکریزهای جدیدی را از آنها فتح کردند تشکر و قدردانی می‌کنم.

 صدا و سیما نقش مطلوبی در نمایش اقتدار ملت ایران داشت

حجت الاسلام سالاری مدیر حوزه علمیه استان خراسان شمالی در نامه‌ای از تدابیر و تلاش‌های شبانه روزی و خستگی ناپذیر همکاران محترم رسانه ملی و کارکنان صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی و برنامه‌ریزی و ورود عالی برای تبیین دستاوردهای چهل ساله و پوشش و انعکاس مطلوب راهپیمایی بزرگ 22 بهمن امسال به مصداق آیه شریفه «من لم یشکرالمخلوق لم یشکر الخالق» تشکر کنم.

 حجت الاسلام موسوی جاجرمی امام جمعه موقت بجنورد نیز ضمن قدردانی از صداوسیما عنوان کرد: برنامه‌هایی که در طول این ایام از شبکه استانی صدا وسیمای خراسان شمالی پخش شد از کیفیت لازم برخوردار بود و توانست برنامه‌های اثر گذار همچون کاروان انقلاب را در کنار مردم و مسئولان پخش کند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و استاندار هرمزگان از  صدا و سیمای خلیج فارس برای پوشش راهپیمایی 22 بهمن و برنامه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی‌با اهدای لوح تقدیر کردند.

 صدا و سیما در پوشش حماسه 22 بهمن عملکرد مطلوبی داشت

آیت الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان هم در پیامی خاطرنشان کرد: دیگربار ملت رشید و فهیم ایران اسلامی‌پس از 40 سال مبارزه و افتخار و افتدار از آزمونی بزرگ سربلند و سرافراز بیرون آمد و اوج اقتدار، انسجام و عزم راسخ خویش را در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و ولایت فقیه به رخ جهانیان کشید. بر خود لازم می دانم از زحمات مدیرکل محترم، معاونین، مدیران و تمام عزیزان صدا و سیمای مرکز سمنان که در پوشش مطلوب رسانه ای حماسه 22 بهمن تلاش کردند تقدیر و تشکر کنم.

 اقدامات رسانه ملی در چهل سالگی انقلاب راهگشا و در راستای هم افزایی عمومی‌بود

دکتر مسعودی رئیس مجمع نمایندگان استان فارس هم با ارسال تقدیرنامه ای  از تلاش و فعالیت صدا و سیمای فارس در انعکاس حضور باشکوه مردم در روز 22 بهمن تقدیر و تشکر کرد.

در بخشی از این تقدیرنامه با اشاره به تولید برنامه‌های متنوع و جذاب، پخش مستندهای تاریخی، تبیین دستاوردهای انقلاب، ارتباط با شهرستان‌ها و انعکاس حماسه حضور مردم در رسانه، این اقدامات در خور توجه توصیف و خاطرنشان شده است: بهره گیری از همه ظرفیت های رسانه ای توسط صدا و سیما در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، راهگشا، فاخر، جذاب و در راستای ترویج فرهنگ غنی اسلام و نمایش همگرایی و هم افزایی بود.

 صدا و سیما نقش منحصر به فردی در خلق حماسه 22 بهمن داشت

رحیمی استاندار فارس هم با اشاره به فعالیت رسانه ملی در تبیین، تشریح و تبلیغ عملکرد چهل ساله کشور گفت: صدا و سیما با تولید برنامه‌های بدیع و اثرگذار در حضور چشمگیر مردم در روز 22 بهمن در سراسر کشور نقش منحصر به فردی ایفا کرد. هماهنگی صدا و سیما از پخش زنده لحظه‌ای رادیویی و تلویزیونی حماسه مردم استان ستودنی است همچنین هم افزایی و تعامل خوب صدا و سیما با دستگاه‌های اجرایی استان، بر رشد و توسعه فارس موثر است.

 انعکاس برنامه‌های دهه فجر در شبکه استانی قزوین بی نظیر بود

در نامه بهمن طاهرخانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی خطاب آمده است: انعکاس برنامه‌های دهه فجر در شبکه استانی بی نظیر و قابل تحسین بود. رسانه ملی در خصوص برنامه‌های دهه فجر و دستاوردهای انقلاب اسلامی‌به خوبی عمل کرد که جای قدردانی است. شبکه استانی قزوین هم با عوامل و دست اندرکارران و برنامه ریزی مناسب توانست انعکاس شایسته و مطلوبی جهت برگزاری برنامه‌های دهه فجر در شهرها و روستاها انجام دهد که باید از مدیرکل صدا و سیما و تهیه کنندگان این برنامه‌ها قدردانی کنیم.

داوود محمدی نماینده مردم قزوین در خانه ملت هم در نامه‌ای اظهار کرد: امسال برنامه‌های رسانه ملی در خصوص تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و پخش برنامه‌هایی در زمینه پیروزی انقلاب اسلامی و میزگردهایی در این زمینه که از شبکه‌های مختلف پخش شد، انصافا قابل تحسین و قدردانی است. صدا و سیمای مرکز قزوین هم به خوبی با پخش بنرامه‌هایی نظیر خاطرات مبارزین انقلاب اسلامی و همچنین تشویق مردم به راهپیمایی 22 بهمن، عملکردی خوب و قابل قبول داشت.

در نامه روح الله بابایی صالح نماینده مردم بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی هم عنوان شده است: نباید از حق بگذریم که رسانه ملی به خوبی و با هنرمندی مجموعه خود توانست دستاوردهای انقلاب اسلامی را در شهرها و روستاهای مختلف و همچنین رویکرد نظام شاهنشاهی را برای ملت ایران با برگزاری نشست های تخصصی و تصاویر آرشیوی از دوران قبل از انقلاب اسلامی‌برای بینندگان به خوبی تبیین کند.

سید حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی هم گفت: برنامه‌های شبکه استانی در ایام الله دهه فجر قابل قبول و رضایتمند بود. امسال با توجه به چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، رسانه ملی برنامه‌های مختلفی از موضوعات گوناگون توسط برنامه سازان در شبکه‌های سراسری و استانی داشت که بسیار تاثیرگذار و پرمخاطب بود.

نقش رسانه ملی در خلق این حماسه مایه مباهات است

در نامه نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  نیز خاطرنشان شده است: تلاش های بی شائبه نشات گرفته از روحیه دینی، انقلابی و ولایی حضرت عالی و همکاران سخت کوشتان را ارج نهاده و ضمن تقدیر و سپاس قبلی، مزید توفیقاتتان را از ذات اقدس احدیت جل و علا مسلت می نمایم. بدون تردید نقش رسانه ملی در خلق این حماسه مایه مباهات به لحاظ تبیین، تهییج و پوشش، ستودنی و تحسین برانگیز است.

احمد امیرآبادی نمایندم مردم قم در خانه ملت هم با حضور در ویژه برنامه جلوه خورشید سیمای مرکز نور عنوان کرد: انصافا رسانه ملی در مقابل غول های رسانه ای دنیا قرار گرفته و انصافا هم خوب کار می‌کند. در دهه فجر رسانه ملی عملکرد خوبی داشت و تلفیقی از جشن‌های انقلاب و عزاداری ایام فاطمیه را به نمایش گذاشت که کار سختی بود همچنین حضور در دعوت از اقشار مختلف برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن و انعکاس این رویداد ملی هم سهم صدا و سیما بسیار زیاد است.

 

حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان نیز در پیامی ابراز داشت: نمایش شور و شکوه و توانمندی‌های و روایت انقلاب و چهره‌های انقلابی از رسانه ملی در استان کرمان در ایام دهه فجر نشانگر زحمات و تلاش های بی دریغ و همت عالی مساعی مدیران و کارکنان صدا و سیمای مرکز کرمان موجب امتنان و قدردانی است.

صدا و سیما نقش بی بدیلی در انعکاس یوم الله 22 بهمن امسال داشت

آیت الله علما نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه و بازوند استاندار کرمانشاه هم در پیامی مشترک از حضور مردم شهیدپرور استان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن قدردانی کردند.

در بخشی از این پیام آمده است: از صدا و سیمای استان که در به تصویر کشیدن این حماسه بزرگ نقشی بی بدیل را ایفا کرد تقدیر و تشکر می نماییم.

مجمع نمایندگان استان هم در پیامی از حضور همیشگی مردم فهیم و ولایتمدار استان در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و صدا و سیمای مرکز استان که این حماسه عظیم را به تصویر کشید صمیمانه تشکر کردند.

شبکه دنا نقش ماندگاری در انعکاس حماسه 22 بهمن داشت

حجت الاسلام سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در پیامی مشترک خاطرنشان کردند: بدون تردید نقش رسانه ملی و شبکه استانی دنا در تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی و خلق و انعکاس حماسه حضور با صلابت مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسالریال نقش موثر و ماندگاری بود که شایسته تقدیر و تشکر می‌باشد.

نقش صدا و سیما در همگرایی و حدت چشمگیر است

شهرام کوسه غراوی دبیر مجمع نمایندگان گلستان هم از تلاش های صدا و سیما در حفظ و تقویت وحدت تشکر کرد و گفت: نقش صدا و سیما در همگرایی و حدت چشمگیر است.

سید مناف هاشمی استاندار گلستان گفت: صدا و سیمای این مرکز در همه صحنه‌ها از جمله پوشش برنامه‌های دهه فجر و سفر رئیس جمهور حضور فعال داشت و طرح های دهه فجر را لحظه به لحظه پوشش مناسب داد همچنین شبکه استانی در تقویت وحدت اقوام در استان هم نقش ارزنده ای ایفا کرده است.

صدا و سیما یکی از عوامل تاثیرگذار در شکل گیری همایش ملی 22 بهمن بود

مصطفی سالاری و حجت الاسلام رسول فلاحتی استاندار و نماینده ولی فقیه در استان گیلان هم در پیام مشترکی عنوان کردند: بی شک یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در پاسداشت شایسته چهل سالگی انقلاب اسلامی و برپایی بی نظیر بزرگترین همایش ملی، برای تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب و رهبری یعنی راهپیمایی عظیم 22 بهمن، صدا و سیمای جمهوری اسلامی است.

اگر تلاش های هدفمند و هنرمندانه صدا و سیما نبود، این توفیق کم نظیر آنگونه که باید حاصل نمی‌شد و شیرینی شکوه چهل سالگی انقلاب در کام جهان نمی نشست. تلاش رسانه ملی برای نکوداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی از طریق تولید برنامه‌های فاخرر و اثرگذار که با هدف بصیرت افزایی، بازخوانی پرونده پرافتخار نظام اسلامی، بیان خدمات و دستانوردهای انقلاب، تبیین گفتمان انقلاب اسلامی، تشریح مخاطرات پیش روی انقلاب، افزودن بر نشاط و بهجت عمومی‌برای گرامیداشت جشن‌های مردمی انقلاب و در یک کلام نکوداشت شایسته چهلمین بهار آزادی و زمینه سازی برای خلق حماسه 22 بهمن 97 صورت گرفت.

تلاش صداوسیما زمینه حضور میلیونی مردم را فراهم می‌کند

آیت الله میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد هم با حضور در شورای مدیران صدا و سیمای این مرکز اظهار کرد: از تلاش بسیار خوبی که در فراهم کردن زمینه برای حضور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و هم در انعکاس این شکوه و عظمت مردم ایران داشتید صمیمانه تشکر می‌کنم.

همچنین دکتر خادمی استاندار لرستان هم در جلسه شورای تامین و شورای اداری استان از تلاش دکتر شیروی مدیرکل و کارکنان صدا و سیمای لرستان در انعکاس حماسه بی نظیر مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن تشکر کرد.

تلاش شبکه آفتاب در انعکاس حماسه 22 بهمن خالصانه بود

سید علی آقازاده استاندار مرکزی نوشت: به پاس تلاش خالصانه و زحمات بی دریغ جنابعالی و مجموعه همکاران شما در شبکه آفتاب در انعکاس اخبار و تهیه و ضبط برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی تشکر و قدردانی می‌کنم، امید است در پناه حضرت حق همواره موفق و موید باشید.

سید مهدی مقدسی رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی هم آورده است: با عنایت به حضور پرشکوه مردم شریف و همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن و جشن‌های چهل سالگی انقلاب که موجبات خرسندی مقام معظم رهبری و خدمتگزاران نظام اسلامی از یکسو و یأس و ناامیدی دشمنان انقلاب از سوی دیگر را به دنبال داشت، بر خود فرض می دانم از همه دست اندرکاران رسانه ملی به ویژه کارکنان خدوم صدا و سیمای اسان مرکزی که این حماسه زیبای شور و شعور را به تصویر کشیدند نهایت تقدیر و سپاسگذاری را داشته باشم، امید آنکه خالق زیبایی‌ها توفیق بیشتر در خدمتگزاری به این مردم بصیر و ولایی را عنایت فرماید.

آیت الله نورالله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران و عضو مجلس خبرگان رهبری هم آورده است: بر خود لازم می دانم از تلاش های شبانه روزی و خستگی ناپذیر جنابعالی و همکاران محترم رسانه ملی به ویژه تدابیر شایسته دکتر ابراهیمی مدیرکل صدا و سیمای مرکز مازندران و پرسنل سخت کوش این سازمان در شبکه تبرستان، در پوشش و انعکاس مطلوب راهپیمایی بزرگ بیست و دوم بهمن امسال به مصداق حدیث شریف «من لم یشکرالمخلوق لم یشکر الخالق» تشکر به عمل آورم.

 رسانه ملی نقشی اساسی در پیشبرد اهداف نظام اسلامی دارد

حجت الاسلام امامی امام جمعه شهرستان مهاباد، محمودزاده نماینده مردم این شهرستان در خانه ملت و شجاعی معاون استاندار و فرمانده ویژه مهاباد در پیام مشترکی اظهار کردند: بی شک رسانه ملی در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی‌که یک انقلاب بی نظیر و بی مانند در تاریخ جهان محسوب می‌شود، نقش اساسی و بنیادی دارد و قدم نهادن در این رسانه علاوه بر عزمی‌برخاسته از تعهد و ایثار، قدم هایی محکم و استوار و بصیرتی دین مدار و پر معیار می طلبد و قد علم نمودن در مقابل سایست های رسانه ای استکبار جهانی و جهان غرب و حامیان وابسته به آنان که در جهت تضعیف و تحقیر فرهنگ ها و باورهای ملل مختلف بر می آیند بسیار ارزشمند و پربها می‌باشد.

 اقدام شبکه‌های استانی در 22 بهمن آوازه حماسه ملت ایران را جهانی کرد

شاهرخی استاندار همدان در گفت وگو با خبرگزاری صدا و سیما ضمن تقدیر از رسانه‌های استان در انعکاس حضور باشکوه مردم همدان در راهپیمایی 22 بهمن گفت: راهپیمایی 22 بهمن پاسخ قاطعی به بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی‌بود و مردم با این حضور پرشور، یک بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام راحل و رهبری فرزانه انقلاب تجدید پیمان کردند. همزمان با سراسر کشور مردم همدان هم علی رغم بارش شدید برف، راهپیمایی 22 بهمن را باشکوه برگزار کردند و انعکاس بخشی از این زیبایی‌ها توسط صدا و سیمای استانی، موجب جهانی شدن آوازه این حضور باصلابت و مردمی‌شد.

آیت الله محمدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان نیز با اشاره به جشن چهل سالگی انقلاب و رشد روزافزون اقتدار جمهوری اسلامی در طول این سال ها از حضور غرورآفرین مردم همیشه در صحنه استان همدان در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کرد و آن را نشانه امید و دلبستگی اقشار مختلف مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست. وی از رسانه ملی به ویژه شبکه استانی در پوشش این رویداد مهم تشکر کرد و افزود: اقدام صدا و سیمای استانی در پوشش رسانه ای یوم الله 22 بهمن اقدامی جهانی بود و قطعا اجر آن نزد خداوند متعال محفوظ است.

نمایش جلوه ای دیگر از انسجام و اتحاد ملت در  رسانه ملی

محمد علی طالبی استاندار یزد در نامه ای  اظهار کرد: اینک که با حضور گسترده مردم و شکوه حضور آنها در مراسم 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، جلوه ای دیگر از انسجام و اتحاد ملت در حفظ و حراست از آرمان‌های بلند انقلاب در معرض چشم جهانیان قرار گرفت، بر خود لازم می دانم از زحمات و تلاش‌های جنابعالی برای ایفای مسئولیت دستگاه تحت امر برای بزرگداشت هر چه باشکوه تر برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تشکر کنم.

حجت‌الاسلام‎والمسلمین علیدادی سلیمانی نماینده ولی‎فقیه و امام جمعه محترم کرمان با ارسال نامه‎ای به دکتر علی عسکری رئیس رسانه ملی مراتب سپاس و قدردانی خود را از دکتر علیرمضانی مدیر کل صداوسیمای مرکز کرمان و همکارانشان برای نمایش شور و شکوه مطلوب توانمندی‎ها، دستاوردهای انقلاب و روایت انقلاب چهل ساله که جلوه بارز آن در راهپیمایی با شکوه بیست‎ودوم بهمن 97 بود، ابراز داشت.
در قسمتی از این نامه آمده است: «نمایش این شور و شکوه و توانمندی‌ها و روایت انقلاب و چهره‌های انقلابی از رسانه ملی در استان کرمان در ایام دهه فجر و پیش از آن نشانگر زحمات و تلاش‎های بی‌دریغ و همت عالی و مساعی ارزشمند مدیر کل و کارکنان صداوسیمای مرکز کرمان موجب امتنان و قدردانی است.»

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما