امروز پنج شنبه  ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

جام تسخیرقلب مردم در دستان هنرمندان رسانه ملی

مشاهده ۲۹۸
۱۳۹۷/۱۲/۲۲- ۱۰:۰۷

جام تسخیرقلب مردم در دستان هنرمندان رسانه ملی

در واپسین روزهای سال 97 معاونت سیمای رسانه ملی از هنرمندان برگزیده‌اش قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم سه شنبه شب 21 اسفند با قدردانی از هنرمندان برگزیده به کار خود پایان داد.

در این مراسم که با استقبال هنرمندان محبوب و نام آشنای تلویزیون مواجه شده بود هم برنگان بخش های داوری شده جشنواره و هم برگزیدگان مردمی معرفی شدند. هنرمندانی چون عادل فردوسی پور و رضا رشیدپور در هر دو بخش تندیس زرین جشنواره را دریافت کردند که نشانگر نزدیک بودن نگاه مردم با نگاه تخصصی داوران جشنواره بود.

برخی از هنرمندان برگزیده نظیر جواد قارایی کارگردان و تهیه کننده مستند ایرانگرد متن بلند بالایی برای قرائت در مراسم تدارک دیده بودند و برخی در چند جمله کوتاه از حسن نظر مردم به آنها قدردانی می‌کردند.

فردوسی پور در سخنانی گفت: من خیلی خوشحالم که امسال در سخت ترین سال کاری ام دو جایزه گرفتم از استادانی که همه آنها خاک صحنه خورده اند. من فرزند رسانه ملی هستم و در این بیست و چند سال همیشه سعی کردم صادقانه کار کنم و خود را مدیون مردم می دانم. 

در سالی که در رسانه ام به من بی مهری شد اینکه کارم دیده شد خیلی برایم ارزشمند است من مدیون مردم هستم و نمی دانم چگونه از آنها تشکر کنم. این جایزه دوم در این سال سخت و عجیب و غریبی که سپری کردم ارزش زیادی دارد.

وی ادامه داد: مردم همیشه به من لطف داشتند، من خیلی منقلب شدم به خاطر سختی‌هایی که در این سال کشیدم و همه آنها از جلوی چشمم عبور می‌کند. اما این جایزه، لطف مردم و سازمان برای من مثل اکسیر است. خیلی تشکر می‌کنم از وزیر محترم ارتباطات از پلیس فتا و ستاد جشنواره و میرباقری.  این جایزه را مدیون مردم هستم و به مردم تقدیم می‌کنم و امیدوارم لایق لطف مردم باشم.

احسان علیخانی هم گفت: من شاید ۱۸ ساله بودم که وارد صداوسیما شدم و در شبکه یک وارد کار شدم. من تجربه اجرای این جشنواره را در دور دوم یا سوم دارم و برای اینکه بگویم اوضاع اقتصادی سازمان چقدر خراب است باید بگویم قسط اخر اجرای آن جشنواره را دریافت نکردیم.

وی افزود: من با مسئولان سازمان صحبت کردیم و فکر می‌کنم اکنون زمانی برای پایان ماه عسل و شروع عصر جدید است. از بودن در کنار داوران برنامه عصر جدید خوشحال هستم. دیروز مصاحبه تکان دهنده ای از رضا رویگری دیدم که لنگ اجاره خانه هستند. من هم می خواهم مدیران را به ملاقاتی با او دعوت کنم و هم می خواهم به عنوان یک فرد کوچک هدیه ام را به او تقدیم کنم‌.

رشیدپور با اظهار خوشحالی از تندیس نگاه مردمی‌که دریافت کرده است از جمعیت حاضر در سالن درخواست کرد نجم الدین شریعتی، اقبال واحدی و نیما کرمی را تشویق کنند.

گلزار هم از مردم تشکر کرد و گفت: در راه فکر می‌کردم اگر قسمتم بود بیایم بالا از چه کسی باید تشکر کنم. از مردم تشکر می‌کنم که اعتبار سال ها کار در سینما و موسیقی و اخیرا در تلویزیون را از آنها دارم و  مردم باعث شدند تا برنده باش یکی از دو برند تلویزیون شود. وی در پایان سخنانش از مدیران تلویزیون تشکر کرد.

جوانمرد از هفت سال خاک خوردن فیلمنامه‌اش گفت و افزود: هر مدیری که می‌آمد اولین گزینه‌اش کنارگذاشتن فیلمنامه بانوی عمارت بود و من امروز خواسته‌ام این است که فیلمنامه‌ها را در شوراها برسی کنید. این فیلمنامه می توانست هفت سال پیش ساخته شود. در این سیستم به زحمت فردی بالا می آید اینها را آسان از دست ندهید عادل فردوسی پور آسان به دست نیامده است خشایار الوند آسان به دست نیامده بود.

وی ادامه داد: حال آثار نمایشی بهتر می تواند باشد، صنف ما فیلمنامه نویسان خیلی زجر می‌کشد. ما نویسنده‌ها خیلی همدرد هستیم و کسی به ما توجهی ندارد. همه می‌گویند چرا فیلمنامه‌ها بد است اما جرا فیلمنامه‌ها بد نباشد؟ ما دستمزد خوب نمی‌گیریم و ذهنمان آسوده نیست.

برگزیدگان این جشنواره به این شرح معرفی شدند:

برگزیدگان پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم

 

قطار پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم به ایستگاه آخر رسید.

تندیس های بخش نمایش

ایرج محمدی در بخش تهیه کنندگی مجموعه نمایشی «دلدادگان» شبکه سه

احمد معظمی در بخش کارگردانی مجموعه نمایشی «سارق روح» شبکه پنج

احسان جوانمرد در بخش فیلمنامه مجموعه نمایشی «بانوی عمارت» شبکه سه

گلچهره سجادیه در بخش بازیگر برتر زن مجموعه نمایشی «آنام» شبکه سه

حسین محجوب در بخش بازیگر برتر مرد مجموعه نمایشی «محکومین» شبکه یک

محسن چاوشی در بخش دستاورد هنری ویژه ( تیتراژ «سایه بان») شبکه دو

سیروس مقدم و محسن تنابنده در بخش ارائه اثر جریان ساز در جذب مخاطب سریال «پایتخت 5»

حامد عنقا، بهرنگ توفیقی، مهدی سلطانی و لعیا زنگنه در بخش ارائه اثر تاثیرگذار با محوریت خانواده در مجموعه نمایشی «پدر»

یونا تدین، نیوشا علیپور و آریا نرج آبادی (نقش جواد و مومو و رسول) در بخش گروه بازیگران خردسال مجموعه نمایشی «بچه مهندس»

تندیس های بخش مسابقات تلویزیونی

محمد رضا گلزار در بخش اجرای مسابقه «برنده باش» شبکه سه

مصطفی امامی در بخش کارگردانی مسابقه «پنج ستاره» شبکه پنج

ابوذر پورمحمدی و رضانصیری در بخش بهترین مسابقه «کودک شو» شبکه نسیم

تقدیرهای بخش مسابقات تلویزیونی

کیانوش خسروی در بخش نورپردازی مسابقه‌های «پنج ستاره» و «کودک شو» شبکه‌های پنج و نسیم

پیمان قانع در بخش دکور مسابقه «کودک شو» شبکه نسیم

سعید ابوطالب در بخش پژوهش مسابقه «دستم را بگیر» شبکه افق

 

تندیس های بخش پویا نمایی

سید مسعود صفوی در بخش تهیه کنندگی  مجموعه پویانمایی «نازبالش»

علی احمدی در بخش کارگردانی مجموعه پویانمایی «جوانمردان»

ابوالفضل رازانی در بخش تهیه کنندگی  میان برنامه «بازی کنیم و بخندیم»

تقدیرهای بخش پویانمایی

حمید سروی، سعید معماریان و وحید نقدی در بخش متحرک سازی مجموعه پویانمایی «تندر، یوز ایرانی»

هدی رحیمیان و اشکان شیرمحمدی در بخش طراحی شخصیت مجموعه پویانمایی «نقاش کوچولو 2 »

رامک امین کاظمی در بخش فضاسازی مجموعه پویانمایی «موزه 2»

آرمین رهبر در بخش موسیقی مجموعه پویانمایی «جوانمردان»

تندیس های بخش دوبلاژ و آماده سازی

افشین زینوری در بخش مدیر دوبلاژ و صدا پیشگی

مینو غزنوی در بخش صدا پیشگی

سعید شیخ زاده در بخش  مدیر دوبلاژ و صدا پیشگی

تقدیرهای بخش دوبلاژ و آماده سازی

اکبر منانی در بخش مدیر دوبلاژ و گویندگی مستند

علی همت مومیوند در بخش صداپیشگی

نرگس فولادوند در بخش مدیر دوبلاژ و صداپیشگی

داریوش اسماعیلی در بخش مترجمی

اکبر صالحی در بخش صدابرداری

بهزاد توکلی در بخش صداگذاری و باندسازی

حمید اسماعیل زاده در بخش آماده سازی فیلم

تندیس های برنامه‌های ترکیبی

عادل فردوسی پور در بخش تهیه کنندگی برنامه «نود» شبکه سه

جواد فرحانی در بخش تهیه کنندگی برنامه «هزار داستان» شبکه نسیم

سید رامین موسوی ملکی در بخش تهیه کنندگی برنامه «صبحی دیگر» شبکه آموزش

احسان علیخانی در بخش اجرای برنامه «ماه عسل» شبکه سه

رضا رشیدپور در بخش اجرای برنامه «حالا خورشید» شبکه سه

محمدجعفر خسروی در بخش اجرای برنامه «زنده باد زندگی» شبکه دو

محمد دلاوری در بخش اجرای برنامه «پایش» شبکه یک

ندا ملکی در بخش اجرای برنامه «آفتاب شرقی» شبکه یک

زینب ابوطالبی در بخش اجرای برنامه «نیمه پنهان ماه» شبکه افق

توحید آتش بار در بخش تحقیق و پژوهش برنامه «پایش» شبکه یک

حمید رضا عطارد در بخش تهیه کنندگی برنامه کودک «سرسفره خدا» کانال نهال

سید مهدی حسینی در بخش تهیه کنندگی برنامه نوجوان «بازی ویزیون» شبکه امید

سعید رضایت  (کارگردان) در بخش گروه تولید تلویزیونی «برنامه ماه عسل» شبکه سه

علی هنرور (تهیه کننده) اهتمام به زبان فارسی در برنامه «صبح بخیر ایران»

رامبد جوان و سید علی احمدی در بخش برنامه تاثیرگذار و اجرای امیدآفرین «خندوانه»

مهران مدیری و مصطفی احمدی در بخش مجری مولف و برنامه جریان ساز «دورهمی»

سید فرشاد حسینی (تهیه کننده) در بخش تلاش مستمر در مناسبت های مهم کشور «صحیفه نور»

 

تندیس های بخش مستند

داوود سماواتی یار در بخش مجموعه مستند «دست آفریده‌ها» شبکه دو

هادی نعمت اللهی در بخش مستند تک قسمتی «مارشمیرا» شبکه سه

جواد قارایی در بخش کارگردانی مستند «ایرانگرد» شبکه یک

 

تقدیرهای بخش مستند

مهدی منیری حمزه کلایی در بخش پژوهش مستند «پارسین» شبکه مستند

رامین حیدری فاروقی در بخش دستاوردهای هنری مستند «خشت بهشت» شبکه یک

سید حسین موسوی و سعید خانبخش در بخش مستند قابل تقدیر «معجزه انقلاب» شبکه سه

 

تندیس های بخش فضای مجازی

محمد طرخانی در بخش سایت شبکه قرآن

سمیه فیروزفر در بخش شبکه‌های اجتماعی شبکه پویا

گودرز عزیزی (تهیه کننده) در بخش سایت و شبکه‌های اجتماعی «به خانه برمی‌گردیم»

 

تقدیرهای بخش فضای مجازی

علیرضا فارسیجانی در بخش ای پی جی شبکه سه

عباس حیدری در بخش سایت شبکه افق

مهدی حسنی در بخش فضای مجازی شبکه جام جم

محسن مقصودی در بخش کانال برنامه «ثریا» شبکه یک در فضای مجازی

حسین ذکایی در بخش کانال پرمخاطب سروش برای برنامه «گزارش ورزشی» شبکه سه

 

تندیس های بخش برنامه‌های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی

ایمان گودرزی در بخش برنامه‌های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی «مستند عزت» شبکه یک

مهدی سموعی در بخش برنامه‌های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، برنامه گفتگو محور «چهل سیزده» شبکه چهار

مهدی نقویان در بخش برنامه‌های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛ موشن گرافی «اولین‌ها» و مستند «در برابر طوفان2» شبکه مستند

 

تقدیرهای بخش برنامه‌های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی

محمد مظفری در بخش برنامه‌های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی مستند «دیده شو» شبکه افق

محمد حسن اصنعی در بخش برنامه‌های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛ موشن گرافی «می‌گفتند نمی توانیم» شبکه سلامت

ابوالفضل صفری در بخش برنامه‌های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛ برنامه «نسیم دانش» شبکه نسیم

محمد امین همدانی در بخش برنامه‌های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛ پویانمایی «بچرخ تا بچرخیم» شبکه کودک

 

تندیس های بخش انتخاب مردمی

الهام غفوری (تهیه کننده) در بخش مجموعه نمایشی منتخب از نگاه مردم «پایتخت 5» شبکه یک

مریم مومن در بخش بازیگر منتخب زن از نگاه مردم «بانوی عمارت» شبکه سه

حسام منظور در بخش بازیگر منتخب مرد از نگاه مردم «بانوی عمارت» شبکه سه

عادل فردوسی پور (تهیه کننده) در بخش برنامه منتخب شاخص از نگاه مردم «برنامه نود» شبکه سه

رضا رشیدپور (تهیه کننده) در بخش برنامه  منتخب پر مخاطب از نگاه مردم «حالا خورشید» شبکه سه

در بخش مجری منتخب مرد از نگاه مردم رضا رشیدپور برای برنامه «حالا خورشید» شبکه سه

فاطمه امینی در بخش مجری منتخب زن از نگاه مردم برنامه «مل مل» شبکه پویا

مهران مدیری در بخش تیتراژ منتخب از نگاه مردم برنامه «دورهمی» شبکه نسیم

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما