امروز چهارشنبه  ۲ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

لزوم یادگیری مهارت‌های زندگی و مروری بر کاستی‌های معافیت‌های مالیاتی تولیدکنندگان

مشاهده ۷۷
۱۳۹۸/۰۱/۲۸- ۱۵:۲۲

لزوم یادگیری مهارت‌های زندگی و مروری بر کاستی‌های معافیت‌های مالیاتی تولیدکنندگان

رادیو اقتصاد شنبه 31 فروردین، با برنامه‌های متعدد خود مباحث مختلفی چون لزوم یادگیری مهارت‌های زندگی، کاستی‌ها در معافیت‌های مالیاتی برای تولیدکنندگان در سال رونق تولید و ... را بررسی می‎کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه «ایستگاه نود و هشت» شنبه 31 فروردین، سید حمیدرضا محتشمی، روانشناس درباره لزوم یادگیری مهارت‌های زندگی برای رسیدن به پیشرفت‌های اقتصادی و راه‌های اولویت بندی مهارت‌های زندگی و یادگیری آن‎ها صحبت می‌کند. برنامه «ایستگاه نود و هشت» کاری از گروه اقتصاد و جامعه است که به تهیه‌کنندگی فرزانه صادقیان، ساعت 9 از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

در برنامه «خوشه چین» شنبه 31 فروردین، باقر قرمزچشمه، مدیر گروه هیدرولوژی و توسعه آب پژوهشکده حفاظت خاک و آبخیزداری درباره اصول آبخیزداری در کنترل سیلاب‌ها و پژوهش‌های انجام شده درخصوص آبخیزداری در کشور مطالبی بیان می‌کند. برنامه «خوشه چین»کاری از گروه کشاورزی است که به تهیه‌کنندگی مهدی شیار ساعت 13:30 تقدیم شنوندگان می‌شود.

در برنامه «اقتصاد مجازی» امروز، مهندس محمد کاشی، مشاور در فناوری اطلاعات و ارتباطات به همراه تورج کاظمی، رئیس پلیس فتای تهران درباره تبیین متن سند راهبردی تامین امنیت فضای تبادل اطلاعات کشور صحبت می‌کنند. تبیین طرح ایمن‌سازی فضای اطلاعات کشور در برابر حملات الکترونیکی، حمایت از تولیدکنندگان داخلی محصولات و توسعه زیرساخت‌ها، لزوم حمایت دولتی از شرکت‌های مهندسی تولیدکننده محصولات افتا و ... از دیگر محورهای برنامه است. برنامه «اقتصاد مجازی» کاری از گروه کسب و کار، به تهیه‌کنندگی مطهره محرابی ساعت 14، پخش می‎شود.

رادیو اقتصاد در برنامه «چالش»31 فروردین، به سراغ کاستی‌ها در معافیت‌های مالیاتی برای تولیدکنندگان در سال رونق تولید می‌رود. از دیگر موضوعات مطرح در این برنامه می‌توان به حمایت حقیقی از تولید، حذف قوانین مزاحم، ایجاد مشوق‌ها اشاره کرد.
برنامه «چالش» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی سیدوحید موسوی، ساعت 15 شنیده می‌شود.

رادیو اقتصاد در برنامه «ساعت صنعت» شنبه، صنایع هایتک را خدمت شنوندگان معرفی می‌کند.
برنامه «ساعت صنعت» کاری از گروه صنعت و بازرگانی است که به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه، روزهای زوج، ساعت 21 از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما