امروز دوشنبه  ۲۲ مهر ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

ماه نشان به روستایی به نام قرآن آباد می‌رود

مشاهده ۶۸۲
۱۳۹۸/۰۲/۲۴- ۱۴:۰۴

ماه نشان به روستایی به نام قرآن آباد می‌رود

برنامه تلویزیونی «ماه نشان» با حضور علیرضا شاهسونی مسئول حوزه علمیه قرآنی روستای محمد آباد فارس سه‎شنبه 24 اردیبهشت از شبکه افق پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه تلویزیونی «ماه نشان» به مناسبت ماه مبارک رمضان هر روز به صورت زنده و از مشهد مقدس تقدیم مخاطبان شبکه افق می‎شود. در هفتمین قسمت این برنامه، علیرضا شاهسونی مسئول حوزه علمیه قرآنی روستای محمد آباد فارس در برنامه حضور می‌یابد. روستای محمد آباد فارس معروف به قرآن آباد است که 1300 نفر جمعیت دارد و حدود 800 نفر حافظ کل و جزء قرآن هستند. این روستا دو حوزه علمیه شبانه‎روزی قرآنی دارد با حضور قرآن آموزانی از کشورهای مختلف به فعالیت مشغول هستند.
«ماه نشان» به تهیه‎کنندگی سجاد بهمن آبادی، طی ماه مبارک رمضان امسال هر روز ساعت 19 به صورت زنده از شبکه افق پخش می‌شود.
اجرای این برنامه را شهرام شکیبا بر عهده دارد.


«رو در رو» با یک نماینده برنامه تلویزیونی
«رو در رو» طی ماه مبارک رمضان امسال هر شب ساعت 23 از شبکه افق پخش خواهد شد. در ششمین قسمت، علیرضا زاکانی مهیمان برنامه است. او نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در دوره‌های هفتم، هشتم و نهم بوده و ریاست کمیسیون ویژه بررسی برجام، نتایج و پیامدهای آن را برعهده داشته ‌است. تکرار «رو در رو» با اجرای امیر حسین ثابتی، روز بعد ساعت 8:30 پخش می‌شود.
مداح معروف در شبکه افق «شما که غریبه نیستید»
مجموعه مستندی است که به افراد شاخص جامعه و پشت صحنه زندگی آن‌ها و همراهی با آن‎ها و خانواده این افراد می‎پردازد و اینک فصل جدید این مجموعه قرار است از شبکه افق پخش شود. در هر قسمت یک شاهد حضور یک چهره خواهیم بود، شخصیت‌هایی از بین بازیگران مشهور سینما و تلویزیون، مجریان شاخص شبکه‌های مختلف، پیشکسوتان عرصه‌های گوناگون و دیگر نامداران ایرانی در سطح ملی و بین‌المللی در این مجموعه معرفی خواهند شد. در دومین قسمت، به زندگی احمد واعظی پرداخته می‌شود. او شاعر و مدیحه‌سرای انقلابی‌ است که همه داشته‌هایش را لطف خداوند و عنایت ولی‌نعمت‌مان امام رضا علیه‌السلام می‌داند. تهیه کنندگی «شما که غریبه نیستید» را عبدالله حاجی محمدی بر عهده دارد؛ این مستند سه‎شنبه 24 اردیبهشت ساعت 21 و تکرار آن ساعت 11 روز بعد از شبکه افق پخش می‎شود.
8 سال زندگی با شهید مدافع حرم
فصل جدید برنامه «نیمه پنهان ماه» چهارشنبه‌ها تقدیم مخاطبان شبکه افق می‌شود. در چهل‎وهفتمین قسمت، زینب ابوطالبی مجری این برنامه به گفت‎وگو با خانم سیده عذرا علوی همسر شهید وحید شیبانی می‎نشیند. آن‎ها 23 آبان سال 83 با یکدیگر ازدواج کردند و زندگی مشترکشان تا یکم اسفند سال 91 یعنی زمان شهادت وحید به طول انجامید. شیبانی از جمله شهدای مدافع حرم است. «نیمه پنهان ماه» به تهیه‎کنندگی امیر بنان و کارگردانی یاسر انتظامی، ماه رمضان امسال هر روز ساعت 17 از شبکه افق پخش می‌شود و تکرار آن هم ساعت 6 روز بعدخواهد بود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما