امروز سه شنبه  ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

از وضعیت تولید چای در کشور تا موانع پیش‌روی دریافت مالیات بر عایدی سرمایه

مشاهده ۱۹۵
۱۳۹۸/۰۲/۲۵- ۱۵:۴۲
رادیو اقتصاد شنبه 28 اردیبهشت در برنامه‌های «رویش»، «کالای ایرانی»،«خوشه‌چین» و ... به موضوعات وضعیت تولید چای در کشور، موانع پیش‌روی دریافت مالیات بر عایدی سرمایه و ... می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه «رویش» شنبه 28 اردیبهشت، محمدمهدی توکلی، استاد دانشگاه و حقوقدان درمورد ثبت شرکت و مسایل حقوقی مرتبط با آن صحبت می‌کند. انواع شرکت و کاربری شرکت‌ها برای کسب و کارها،  فرآیند ثبت شرکت و روش‌های کوتاه کردن این فرآیند، اشکالات وارده بر شرکت‌های ثبت شده و نکات پیشگیرانه از دیگر مواردی است که در این برنامه بیان می‌شود. برنامه «رویش» کاری از گروه کسب و کار، به تهیه‌کنندگی نازنین کتابچی ساعت 8 روی آنتن می رود.

رادیو اقتصاد در برنامه «کالای ایرانی» شنبه 28 اردیبهشت ماه، وضعیت تولید چای در کشور را بررسی می‌کند. میزان تولید و صادرات چای، میزان واردت چای، ظرفیت افزایش تولید، راهکارهای رونق تولید چای، تجارب دیگر کشورها در رونق اقتصادی و ... از دیگر موارد مطرح در این برنامه است. برنامه «کالای ایرانی» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی حمیده رضاسلطانی ساعت 10 پخش می‌شود.

در برنامه «خوشه چین» شنبه 28 اردیبهشت ماه، مجید ولدان، مدیرکل فناوری‌های نوین سازمان تحقیقات کشاورزی درباره اهداف برگزاری جشنواره ایده، زمان و مکان و چگونگی برگزاری جشنواره ایده‌های برتر بخش کشاورزی صحبت می‌کند. برنامه «خوشه چین» کاری از گروه کشاورزی، به تهیه‌کنندگی مهدی شیار ساعت 13:30 شنیده می‌شود.

رادیو اقتصاد در برنامه «چالش» شنبه 28 اردیبهشت ماه، به سراغ نبود کنترلی در بازار اجاره مسکن در شرایط نابسامان وضعیت مسکن می‌رود. نقش وزارت راه و شهرسازی و اتحادیه‌ها، بی نتیجه بودن تولید مسکن، عمل به الزامات بیانیه گام دوم انقلاب، توجه به ساخت مسکن و رونق تولید برای کنترل اوضاع از دیگر محورهای برنامه است. برنامه «چالش» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی سید‌وحید موسوی ساعت 15 با شما همراه می‌شود.

در برنامه «نود و هشتی‌ها» امروز، محمدرضا جعفریان، مشاور مالیاتی اتاق اصناف ایران درخصوص تعریف مالیات بر عایدی سرمایه و موانع پیش‌روی دریافت مالیات بر عایدی سرمایه صحبت می‌کند. برنامه «نود و هشتی‌ها» کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه‌کنندگی مهدی شیار ساعت 17 شنیده می‌شود.

در برنامه «روستای ما» شنبه، مریم همت‌زاده، مدیرعامل شرکت تعاونی و روستایی درباره اشتغال‌زایی با تعاونی روستایی در استان خراسان جنوبی صحبت می‌کند. این برنامه کاری از گروه کشاورزی، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 18:30 روی آنتن می رود.

برنامه «ساعت صنعت» 28 اردیبهشت ماه، شما شنوندگان را با صنعت حفاری و ظرفیت‌های اشتغال در این صنعت آشنا می‌کند. برنامه «ساعت صنعت» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه روزهای زوج ساعت 21 پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما