امروز پنج شنبه  ۳ بهمن ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

مرحله نهایی مسابقه اسرا از امشب آغاز می‌شود

مشاهده ۲۷۴
۱۳۹۸/۰۵/۱۳- ۱۱:۵۱
مرحله نهایی هشتمین دوره مسابقه اسرا از امشب ۱۳ مرداد به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به نقل از خبرگزاری مهر، ۲۲ نفر از شرکت کنندگان به بخش نهایی این مسابقه راه یافته‌اند که یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه به صورت حضوری در حسینیه تاریخی امینی‌های قزوین با یکدیگر رقابت می‌کنند.

در هشتمین دوره از مسابقه تلویزیونی اسرا پنج نفر در بخش منشاوی بالای ۱۶ سال، پنج نفر در بخش منشاوی زیر ۱۶ سال، شش نفر در بخش مصطفی اسماعیل زیر ۱۶ سال و شش نفر هم در بخش عبدالباسط زیر ۱۶ سال و مجموعا ۲۲ نفر در مسابقات نهایی حضور دارند.

همچنین داوری این دوره را رحیم خاکی، محمدرضا پورزرگری و امین پویا بر عهده دارند. این مرحله از برنامه اسرا تا پیش از ماه محرم تمام می‌شود. این مسابقه تلویزیونی با تهیه کنندگی و اجرای وحید مرتضوی به روی آنتن می‌رود.

مسابقه تلویزیونی اسرا به عنوان یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های شبکه قرآن و معارف سیما با اقبال مخاطبان بسیاری مواجه شده است.  گفتنی است  در فصل هشتم مسابقه تلویزیونی اسرا بیش از ۵۰۰ تلاوت از سراسر کشور به دبیرخانه ارسال شد که ۲۹۰ نفر در مرحله مقدماتی و ۱۰۵ در مرحله نیمه نهایی به رقابت پرداختند. این رقابت‌ها با ۲۲ نفر در مرحله نهایی از ۱۳ مرداد امسال دنبال می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما