امروز چهارشنبه  ۷ خرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

حماسه های دفاع مقدس از نگاه صدا و سیمای مرکز خلیج فارس

مشاهده ۱۴۰
۱۳۹۸/۰۶/۲۶- ۰۷:۲۰
صداوسیمای مرکز خلیج فارس به مناسبت هفته دفاع مقدس ویژه برنامه‌هایی را تدارک دیده که تقدیم مخاطبانش می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه «کربلای جبهه‌ها» به تهیه‌کنندگی علیرضا حمیدی‌زاده، با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی در استان هرمزگان روی آنتن می‌رود.

این برنامه به گوشه‌هایی از خاطرات رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس و پیشرفت‌های کشور در زمینه دفاعی می‌پردازد. معرفی شهدای برجسته استان و گزارش از غرفه‌های نمایشگاهی هفته دفاع مقدس در استان از جمله بخش‌های برنامه است. برنامه «کربلای جبهه‌ها» در هفته دفاع مقدس هرشب ساعت 21 به مدت 50 دقیقه از سیمای خلیج فارس پخش می‌شود.
«شکوه اقتدار» عنوان ویژه برنامه‌ای است که در 7 قسمت 75 دقیقه‌ای، با هدف ارج نهادن و پاسداشت رشادت‌های رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی از رادیو خلیج فارس پخش می‌شود. در این برنامه با استفاده از وصیت‌نامه شهدا و پخش شعر و موسیقی با موضوع دفاع مقدس، سعی می‌شود فضای دوران دفاع مقدس برای مخاطبان یادآوری شود.

نمایش، گزارش، معرفی عملیلات، شعر دفاع مقدس و وصیت نامه شهدا از بخش‌های مختلف این ویژه برنامه است. برنامه «شکوه اقتدار» به تهیه کنندگی امیر ارسلان خوبیاری، از 31 شهریور ساعت 18 از صدای خلیج فارس شنیده می‌شود.
همچنین مسابقه «رزم آورد» در قالب سوال در زمینه‌های اطلاعات دفاع مقدس، پخش افکت و تشخیص آن، دفاع مقدس و هنر و هرمزگان در جبهه‌ها از صدای خلیج فارس تقدیم مخاطبان می‌شود. این مسابقه از 31 شهریور به مدت 7روز ساعت 9 صبح به تهیه کنندگی فتانه گیلیاردی از صدای خلیج فارس پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما