امروز شنبه  ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

«شمارش معکوس برای برگزیت» در شبکه پرس تی وی

مشاهده ۱۶۵
۱۳۹۸/۰۷/۲۱- ۱۳:۳۷
برنامه این هفته «جزیره» (The Isle) در شبکه پرس تی وی به واکاوی خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا با نزدیک شدن به تاریخ 31 اکتبر آخرین مهلت خروج بریتانیا از این اتحادیه می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه به تهیه‎کنندگی حامد عزتی‎زاده ضمن مروری بر تلاش‌های بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا برای نهایی کردن خروج از اتحادیه اروپا در تاریخ یادشده، درخواستش از پارلمان برای حمایت از وی در نشست هفته آینده با اتحادیه اروپا را به بحث و گفت‎وگو می‎گذارد.

این برنامه همچنین با نگاهی به افزایش تنش‎ها در ایرلند شمالی، ولز و اسکاتلند به واکاوی مسئله مرزهای ایرلند به عنوان موضوعی حل نشده برای دستیابی به توافق برگزیت می‎پردازد.
برنامه «جزیره» که در هر قسمت به مدت 10 دقیقه به نقد و بررسی رویدادهای مهم و حساسیت‎برانگیز بریتانیا نسبت به اتفاقات و رخدادهای انگلستان، ایرلند، ولز و اسکاتلند می‌پردازد از این پس با مدت زمان 25 دقیقه تولید و پخش می‎شود.
این برنامه که شامل آیتم‎هایی مانند پخش تصاویر خبری، تصاویر گرافیکی، گفت‎وگوی کارشناسی، پخش گفت‎وگو با افراد مطلع و کلیپ کوتاه مرتبط با موضوع هر برنامه است، دوشنبه 22 مهر ساعت 14:30 به وقت تهران از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود.

زمان تکرار این برنامه دوشنبه ساعت 23، سه‎شنبه ساعت 12 و 19 و چهارشنبه ساعت 3، 8 و 16 است.

برنامه «جزیره» (The Isle) روزهای شنبه ساعت 17 به وقت تهران از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه نیز یکشنبه ساعت 8:20 و 23، دوشنبه ساعت 18 و چهارشنبه ساعت 16 و 2:20 به وقت تهران روی آنتن این شبکه می‌رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما