امروز چهارشنبه  ۹ بهمن ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

بررسی تاریخچه روز دانش آموز و اشغال سفارت آمریکا

مشاهده ۱۰۲
۱۳۹۸/۰۸/۱۳- ۱۳:۴۲
تاریخچه روز دانش‎آموز و اشغال سفارت آمریکا در تهران و راهکارهای ایجاد همبستگی ملی در نسل‎های جدید، علیه ایران‎ستیزی آمریکا به سبب اقدامات خصمانه دولت ترامپ، در برنامه این هفته «ایران امروز» (Iran Today) شبکه پرس تی وی بررسی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه به تهیه‎کنندگی یوسف پورانوری ضمن مروری بر تاریخچه کلی روز دانش‎آموز و علل اشغال سفارت آمریکا، به‎همت دانشجویان ایرانی در سال 1358، به واکاوی مسائلی همچون هزینه اعتماد به آمریکا، لزوم هشیاری مردم و نسل های جدید نسبت به این موضوع و ایجاد اتحاد ملی جدید علیه استکبار به دلیل اقدامات دولت ترامپ می‌پردازد.
«ایران امروز» میزبان علیرضا کاظمی معاون فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش و حسین علی شهریاری نماینده مجلس می‎شود، در این برنامه با اشاره به تلاش‎های نسل اول انقلاب به ویژه مقام معظم رهبری برای آگاه‎سازی نسل‎های جدید، از خباثت‎های آمریکا و استکبار در پس حرکت های به ظاهر دوستانه آن‎ها و برنامه نفوذ بلند مدت آمریکا، خروج ترامپ از برجام و تشکیل جبهه فشار حداکثری بر ایران سخن به میان می‎آید.
این برنامه همچنین به گفت‎وگو درخصوص تلاش آمریکا برای ایجاد تفرقه میان ایرانیان و قرار دادن آن‎ها در مقابل حاکمیت می‎پردازد و شکست این روند با تدبیر مسئولان و همبستگی میان مردم ایران را بررسی می‎کند.
«ایران امروز» با اجرای لیلا فرامرزی ساعت 00:05 بامداد چهارشنبه 15 آبان از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه چهارشنبه در سه نوبت در ساعات 5، 12 و 17:00و پنجشنبه در دو نوبت در ساعات 7 و 20 و جمعه ساعت 16 روی آنتن می‎رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما