امروز چهارشنبه  ۱۸ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

نگاهی به جدی شدن ماجرای استیضاح دونالد ترامپ در پرس تی وی

مشاهده ۱۲۶
۱۳۹۸/۰۸/۱۸- ۱۳:۲۰
شبکه پرس تی وی در برنامه این هفته «ما مردم»، با نگاهی به جدی شدن ماجرای استیضاح دونالد ترامپ، به بررسی تلاش مقامات کاخ سفید برای مدیریت اوضاع کنونی می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «ما مردم» ضمن مروری بر اظهارات نمایندگان دموکرات مبنی بر تلاش دونالد ترامپ برای تحت فشار قرار‌دادن دولت اوکراین برای تاثیر بر انتخابات ریاست جمهوری سال آینده، به واکاوی تاثیر برگزاری جلسه علنی استماع شاهدان پرونده مربوط به سوءاستفاده ترامپ از قدرت در رقابت‌های انتخابی بر نظرات و دیدگاه‌های مردم که با حضور ماری یووانوویچ، سفیر سابق آمریکا در اوکراین برگزار می‌شود، می‌پردازد.

این برنامه همچنین ضمن اشاره به آتش‌سوزی گسترده هفته‌های اخیر در ایالت کالیفرنیا، مرافعه توییتری ترامپ با فرماندار کالیفرنیا مبنی بر قطع کمک‌های مالی فدرال به این ایالت برای مهار آتش سوزی را بررسی می‌کند.

بررسی سیاست‌های ترامپ در منطقه خاورمیانه، نگاهی به ماجرای کشته شدن ابوبکر البغدادی و استفاده ترامپ از این ماجرا به نفع خود در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 میلادی و واکاوی صحت ادعای آمریکا مبنی بر کشتن البغدادی، رهبر داعش و تردیدهای سازمان ملل، روسیه و مردم کشورهایی که داعش زمانی در آنجا حضور داشته، نسبت به این قضیه از دیگر مباحث این برنامه به شمار می‌رود.

برنامه «ما مردم» به تهیه‌کنندگی عاطفه‌سادات دربندی شنبه 18 آبان ساعت 20 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه دوشنبه ساعت 23 بامداد، 7 و 18و سه شنبه ساعت 3 روی آنتن می‌رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما