امروز پنج شنبه  ۳ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

اترک پاتوق نوجوانان خراسانی شد

مشاهده ۲۶۲
۱۳۹۸/۰۹/۰۹- ۱۱:۰۳
«پاتوق نوجوانی» عنوان برنامه‎ای است که از صدای اترک، مخاطبان نوجوان را همراهی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «پاتوق نوجوانی» با رویکرد پرداختن به خواسته‌ها، مسائل و مشکلات نوجوانان در جامعه امروز شنبه 9 آذر، تهیه و تولید می‌شود.
این برنامه سعی دارد ضمن ایجاد فضای شاد و مفرح برای مخاطبان  نوجوانش، با ارائه راهکارهای برقراری ارتباط بین جامعه و نوجوانان، آنان را بیشتر با زندگی اجتماعی، پیشرفت سطح باورها و ارزش‎های دینی‎، فرصت ها و تهدیدهای موجود در جامعه و... آشنا کند.

پخش گزارش، نمایش در قالب طنز در خصوص اتفاقات دوران نوجوانی، آیتم دوستانه (برای شنیدن صحبت‎ها و دغدغه‌های نوجوانان)، معرفی کتاب‎های مربوط به نوجوانان، ایستگاه گفت‎وگو (گفت‎وگو با نوجوانان در فضای صمیمی‌ به اصطلاح در ایستگاه قطار) از بخش‎های این برنامه رادیویی است.
پخش موسیقی محلی و پاپ،  نوجوان همراه (نظرات نوجوانان شهر یا روستا درباره موضوع برنامه)، شنیدنی‌ها (درباره اطلاعات علمی و اتفاقات روز دنیا)، دانستنی‎های نوجوانی، گشت و گذار (کارکردها و آسیب‎های فضای مجازی)، استان‎شناسی، تلفن و پیامک و... نیز از دیگر بخش‎های برنامه «پاتوق نوجوانی» است.

«پاتوق نوجوانی» به تهیه‎کنندگی آنیتا فرید کوکانی‎نیا، گویندگی مهدی فضائلی و گزارشگری مهدیه یزدانی روزهای فرد ساعت 16:15 به مدت یک ربع از صدای اترک روی امواج می‎رود.

         

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما