امروز چهارشنبه  ۲۵ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

خسارات وارده به آمریکا در پایگاه عین الاسد و آخرین وضعیت جسمانی آیت الله سیستانی در «هاشتاغ»

مشاهده ۱۵۱
۱۳۹۸/۱۰/۲۸- ۱۵:۵۵
آخرین وضعیت جسمانی آیت الله سیستانی و خسارات وارد شده به آمریکا در جریان حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد، مهم ترین هشتگ های شبکه‌های اجتماعی دنیای عرب، در برنامه «هاشتاغ» شبکه العالم بررسی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، موضوع وضعیت جسمانی رهبر شیعیان عراق، آیت الله سیستانی که بر اثر شکستگی از ناحیه استخوان پا تحت عمل جراحی قرار گرفته بودند، یکی از هشتگ های پر بازدید شبکه‌های اجتماعی جهان عرب بود که در این برنامه به آن پرداخته خواهد شد.

در این برنامه به هشتگ «اشفاء-العاجل» از سوی کاربران عراقی در صفحات مجازی به طور وسیع اشاره خواهد شد. هشتگ پر بازدید دیگری که به آن پرداخته خواهد شد، خسارت های پایگاه عین الاسد آمریکا در عراق خواهد بود که بر اثر حمله موشکی سپاه به این پایگاه هوایی آمریکا در ساعات ابتدایی بامداد روز چهارشنبه 18دی صورت گرفته است.

در این برنامه بیان خواهد شد که علاوه بر خسارات بی شماری که بوجود آمده، در جریان این عملیات موشکی، برای ساعاتی ارتباط تمامی‌ پهبادهای نظامی آمریکا بر فراز منطقه قطع شده است.

«هاشتاغ» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد معین مقامی و اجرای محمد العامری، امشب 28 دی ماه ساعت 22:15 به وقت تهران، از آنتن شبکه العالم پخش خواهد شد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما