امروز چهارشنبه  ۲۰ فروردين ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

تصویربرداری سریال «نون. خ» در خجیر تهران

مشاهده ۸۸
۱۳۹۸/۱۱/۰۶- ۱۳:۴۱
مهدی فرجی تهیه‎کننده سریال «نون. خ» در گفت‎وگوی زنده تلفنی برنامه «صبح بخیر ایران»، از آخرین وضعیت تصویربرداری این سریال در استان‌های کرمانشاه و تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مهدی فرجی تهیه‎کننده سریال «نون. خ» در گفت‎وگوی زنده تلفنی با پدرام کریمی مجری برنامه «صبح بخیر ایران» شبکه یک سیما از تازه ترین مراحل تولید سریال طنز «نون. خ» سخن گفت و اظهار داشت: حدود 45 روز در مناطق مختلف کرمانشاه قسمت‎هایی از فصل دوم این سریال را تصویربرداری کردیم و در حال حاضر نیز حدود دو هفته است که در منطقه خجیر تهران در حال فیلم‎برداری هستیم و در اوایل فصل بهار مجدد به کرمانشاه سفر می‎کنیم.
فرجی اظهار داشت: تاکنون 40 درصد کار تصویربرداری شده است و همچنان رو به جلو حرکت می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم کاری شاد، بانشاط و جذاب را در حدود 25 قسمت برای شب های ماه مبارک رمضان تقدیم مخاطبان تلویزیون کنیم.
تهیه‎کننده «نون. خ» درباره تفاوت‎های بین فصل اول و دوم این سریال گفت: در فصل دوم تلاش کردیم به موضوعات مبتلا به استان بیشتر بپردازیم و علاوه بر محصولات کشاورزی آن استان که در فصل یک به آن پرداخته شد، به موضوع مهم زلزله که مردم کرمانشاه با آن درگیر هستند، می‌پردازیم ضمن آنکه تلاش شده آیین و رسوم اقوام کرد و منطقه غرب کشور را با جزئیات به نمایش بگذاریم تا سایر نقاط کشور از این زیبایی‌ها، ظرفیت‎ها و جذابیت‎ها لذت ببرند.
فرجی به همکاری و مساعدت مردم و مسئولان استان‌های کردستان و کرمانشاه اشاره کرد و عنوان داشت: همه عزیزان این استان‌ها به ما خیلی کمک کردند و شرایط خوبی را برای تولید سریال فراهم آوردند و واقعاً مرام پهلوانی خودشان را به اثبات رساندند.
این تهیه‌کننده تلویزیون در انتهای گفت‎وگوی زنده خود از رئیس، معاون سیما و مدیر شبکه یک برای فراهم کردن شرایط و در اختیار گذاشتن این فرصت که به اقوام کرد پرداخته شود و زیبایی‌های آن منطقه به نمایش گذاشته شود، تشکر و قدردانی کرد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما