امروز چهارشنبه  ۵ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

در دیدار مدیر کل صداوسیما با شهردار زنجان عنوان شد:
در دیدار مدیر کل صداوسیما با شهردار زنجان عنوان شد:

رسانه استانی پل ارتباطی میان مردم و مجموعه شهرداری و بهترین تبیین‌کننده حقوق شهروندی است

مشاهده ۱۷۰
۱۳۹۹/۰۲/۰۷- ۰۹:۱۳
تعداد بازدید:170
مدیرکل صداوسیمای استان زنجان در دیدار با شهردار جدید شهر زنجان، همکاری‌های متقابل رسانه و مجموعه شهرداری را موجب پیشرفت و توسعه شهر و تسریع در پروژه‌های مربوط به خدمات شهری دانست.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، لطیفی با اشاره به نامگذاری سال 99 از طرف رهبر معظم انقلاب افزود: یکی از مهم‎ترین عوامل نهادینه شدن جهش تولید حضور و مشارکت و جدی مردم در مسائل مختلف است که بدون فرهنگ سازی رسانه‌ای میسر نمی‎شود.

رئیس رسانه استانی اهمیت خدمت‌رسانی در حوزه خدمات شهری را یاد آور شد و افزود: انجام به‎موقع یک پروژه شهری موجب رضایت عمومی و تحکیم ارتباط بین حاکمیت و مردم می‎شود و بحمدالله، مردم زنجان رضایت خوبی از عملکرد آقای یگانه در سمت شهردار در دوره‌های گذشته دارند که امید است این روند با سرعت و کیفیت بیشتر ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به تاثیرمطلوب انعکاس خدمات و عملکرد بخش‌های مختلف شهرداری در برنامه‌های شبکه اشراق، بر آمادگی مرکز درخصوص گسترش تولیدات رسانه‎ای مشترک تاکید کرد و گفت: شبکه اشراق مخاطب خوب و قابل توجهی در استان دارد و بستر مناسبی جهت ارتباط موثر و سازنده مجموعه شهرداری با شهروندان است.

یگانه شهردار زنجان نیز با تشکر از توجه رسانه استانی به خدمات صورت گرفته گفت: آموزش‌های پخش شده از این رسانه، موجب افزایش مشارکت‎های مردمی در سال‎های اخیر شده است.

شهردار زنجان توجه به خواست عمومی در خصوص توسعه شهر را از اولویت‌های این مجموعه در سال 99 اعلام کرد و افزود: ساز و کار لازم برای تحقق عنوان سال و تسریع انجام خدمات شهری و تسریع پروژه‌های عمرانی در گرو برقراری ارتباط دوسویه و سازنده شهرداری با مردم است که در این خصوص رسانه‌ها و بویژه صداوسیما نقش بسزایی ایفا می‌کند.

شهردار زنجان با تاکید بر تداوم برنامه‎سازی مشترک با رسانه استانی تصریح کرد: برنامه «خانه ما» که در سال‎های گذشته از شبکه اشراق پخش شد، همانند پل ارتباطی دو سویه بین شهروندان و مجموعه شهرداری زنجان عمل کرد و مصمم هستیم تا با مشارکت با رسانه استانی فصل جدید این برنامه تولید و پخش شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما