امروز چهارشنبه  ۲۵ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

در پرس تی وی بررسی می‌‌شود:
در پرس تی وی بررسی می‌‌شود:

نگاهی به ایران و مسئله فلسطین در آستانه روز قدس

مشاهده ۱۰۳
۱۳۹۹/۰۲/۲۹- ۱۵:۰۳
تعداد بازدید:103
دیدگاه ایران در خصوص مناقشه اسرائیل و فلسطین و مروری بر راه‌ حل‎های این مسئله در برنامه این هفته «ایران امروز» (Iran Today) شبکه پرس تی‌وی بررسی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه با اشاره به گذشت 72 سال از اعلام استقلال اسرائیل که در آن بیش از 750 هزار فلسطینی آواره و مناقشه‌ای پر فراز و نشیب آغاز شد، به گفت‌وگو درخصوص کاهش امیدها برای حل این مناقشه و احقاق حقوق فلسطینیان به ‎علت اقدامات غیرقانونی و حمایت‌های یک‌سویه ترامپ از موجودیت اسرائیل می‌پردازد.

در این برنامه با نگاهی به واکنش کشورهای عرب منطقه که وابسته و متکی به غرب هستند، جدی نبودن آن‌ها برای مقابله با رژیم صهیونیستی و اقدام آن‎ها برای هموار کردن راه پذیرش اسرائیل به‌عنوان کشوری مشروع، نقد می‌شود.

این برنامه در ادامه ضمن مروری بر حمایت همیشگی ملت ایران از حقوق برادران مسلمان خود در سرزمین‌های اشغالی، به بررسی جایگاه و اهمیت حمایت ایران از مردم فلسطین و جنبش‌های آزادی‌خواه منطقه می‌پردازد.

«ایران امروز» با تهیه‌کنندگی ساتراپ شجاعی و اجرای لیلا فرامرزی ساعت یک بامداد چهارشنبه 31 اردیبهشت و تکرار آن چهارشنبه ساعت 6، 13 و 18، پنجشنبه ساعت 8 و 21 و جمعه ساعت 17 از پرس تی‌وی پخش می‌‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما