امروز دوشنبه  ۳۱ شهريور ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

فرمانده ستاد مقابله با کرونا مهمان «به خانه بر می‌گردیم» می‌شود

مشاهده ۵۹۶
۱۳۹۹/۰۲/۳۰- ۰۸:۵۳
برنامه «به خانه بر می‌گردیم» سه‎شنبه 30 اردیبهشت میزبان دکتر علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا می‌شود تا درباره تاثیر کرونا در کاهش جمعیت و همچنین وضعیت کنونی کرونا در تهران توضیحاتی ارائه کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دکتر زالی با حضور در استودیوی برنامه «به خانه بر می‌گردیم» در هفته جمعیت درباره تاثیرات مخرب اپیدمی‌بروز کرده با کاهش تولد در کشور سخن گفته و در عین حال درباره آخرین روند کنترل و درمان کرونا و باورهای غلطی که هنوز رایج است، توضیحاتی را برای مخاطبان ارائه می‌کند.
همچنین در بخش آخر صحبت مجریان برنامه با دکتر زالی سوالاتی درباره چرایی اعلام نام قرص‎ها و یا داروهای ضد کرونایی از زبان مدیران وزارت بهداشت گفت‎وگو می‌شود. این برنامه سه‎شنبه با اجرای قاسم بی نیاز و ژیلا امیرشاهی ساعت 17 روی آنتن شبکه پنج سیما می‎رود.
برنامه «به خانه بر می‌گردیم» کاری از گروه خانواده و کودک شبکه پنج سیما است که هر روز هفته پخش می‎شود و این برنامه پرمخاطب‌ترین برنامه خانواده محور سیماست.
شایان ذکر است برنامه «به خانه بر می‌گردیم» در هفته ملی جمعیت، موضوعات پزشکی و کارشناسی خود را به این موضوع اختصاص داده و با پخش فیلم و مستندهای کوتاه به موضوعات مرتبط با جمعیت و فرزند آوری از جمله جمعیت و اهمیت پنجره جمعیتی در ایران که از چالش‎های جدی کشور و نظام است، ارائه الگو و مدل‎های سبک زندگی در داشتن خانواده با جمعیت، سلامت مادر و مراقبت‎های در دوران بارداری و باروری و ناباروری و ... می‌پردازد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما