امروز دوشنبه  ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

ویژه‌‎‌های مرکز فارس در روز قدس

مشاهده ۱۷۸
۱۳۹۹/۰۲/۳۱- ۱۴:۵۶
پویش # قدس_آنلاین با شعار «هر خانه، یک خیابان» از تلویزیون اجتماعی شبکه فارس در روز قدس پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، با اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ‌کشور مبنی بر عدم برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس با توجه به شیوع ویروس کرونا، مهم‌ترین ویژه‌برنامه این روز، سخنرانی رهبر معظم انقلاب است که پخش مستقیم آن در دستور کار صداوسیمای مرکز فارس قرار دارد و بر این اساس برنامه‌های خود را تهیه و تولید کرده است.

سیمای مرکز فارس
پخش مستقیم بیانات مقام معظم رهبری، پخش مستند قصه‌های قدس، بچه‌های غزه، پخش کلیپ، موشن‌گرافیک، سرود، پخش سه فیلم سینمایی و انیمیشن و پخش ویژه‌برنامه افطار با موضوع تبیین جایگاه قدس از ویژه‌برنامه‌های روز جهانی قدس در سیمای فارس است.

صدای مرکز فارس
پخش مستقیم سخنرانی رهبر معظم انقلاب، پخش سرودهای حماسی قدس و برنامه‌های بیداری و قبله از برنامه‌‌های رادیو فارس در این روز خواهد بود.

معاونت فضای مجازی صداوسیمای مرکز فارس  هم در اقدامی خلاقانه با برگزاری پویش «#قدس_آنلاین» با شعار «هر خانه، یک خیابان» با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و نرم‌افزار تلفن همراه شبکه فارس، نام و خیابان محل سکونت شرکت‌‌‌کنندگان در پویش را از طریق تلویزیون اجتماعی شبکه فارس اعلام می‌کند.

معاونت خبر صداوسیمای مرکز فارس نیز با تهیه گزارش‌های متعدد از مردم و مسئولان و پخش آن‌ها از خبر شبکه فارس و بخش‎های خبری شبکه‌های سراسری در انعکاس بزرگداشت روز قدس ایفای نقش می‌‌‌کند.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما