امروز پنج شنبه  ۷ اسفند ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

عملکرد موثر و ارزشمند صداوسیمای استان زنجان در جشن گلریزان

مشاهده ۲۲۴
۱۳۹۹/۰۳/۲۲- ۱۷:۰۰
رئیس کل دادگستری استان به همراه معاونان خود با حضور در صداوسیمای مرکز زنجان، از عملکرد بسیار موثر و ارزشمند صداوسیمای استان در اطلاع‎رسانی و ایجاد شور و نشاط در میان مردم در جشن گلریزان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، وی در این دیدار گفت: جشن گلریزان امسال به علت شیوع کرونا و ضرورت رعایت فاصله‎گذاری اجتماعی، به‎صورت مجازی برگزار شد از این رو ما در این شرایط، انتظار استقبال نداشتیم، اما با افزایش 50 درصدی کمک‎های مردمی مواجه شدیم که جای تشکر بسیار از مردم متدین و مومن استان زنجان دارد؛ در این میان، نقش صداوسیما هم در جلب این مشارکت انکارناپذیر است.

رئیس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه در جشن گلریزان امسال، نزدیک 3 میلیارد تومان به‎صورت وجه نقدی و تعهدی جمع آوری شد؛ افزود: استان زنجان از این حیث به لحاظ عددی رتبه دوم کشوری و همچنین به نسبت جمعیت رتبه اول کشوری را کسب کرد که این امر مرهون مشارکت بسیار خوب مردم و خیران استان و همچنین نقش بسیار اثرگذار صداوسیما با تهیه ویژه برنامه و با دعوت از مسئولان و خیران مشهود بود.

رئیس شورای قضایی استان زنجان از کاهش 14 درصدی جمعیت کیفری زندان‎های استان خبر داد و ادامه داد: با اقدامات صورت گرفته ما شاهد کاهش 40 درصدی جرایم در استان هستیم.

وی از تعامل و همکاری بسیار سازنده صداوسیمای مرکز استان با دستگاه قضایی استان تشکر و بیان داشت: در مدت حضور بنده در استان این تعامل و همکاری‎ها بین دو مجموعه بسیار خوب و تنگاتنگ شده که انتظار هم همین است چرا که استفاده از ظرفیت رسانه ملی برای تببین اقدامات و عملکرد دستگاه‎ها به مردم  بسیار مهم است.

مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان هم در این دیدار ضمن تشکر از حضور رئیس کل دادگستری استان و هیئت همراه در صداوسیما گفت: از زمان حضور حضرت آیت‎الله رئیسی در رأس قوه قضائیه یک بارقه امیدی در جامعه در مبارزه با فساد و اجرای عدالت در دل مردم ایجاد شده که این موضوع بسیار ارزشمند است.

لطیفی کمک به زندانیان جرائم غیر عمد را کمک به حفظ شرافت و انسانیت دانست و افزود: هر فعالیت فرهنگی باهدف پیشگیری از وقوع جرائم غیر عمد می‎تواند بر صیانت از سلامت اجتماعی بیافزاید که امسال در ویژه برنامه افطاری که در جمع بهترین برنامه‌های شبکه‌های استانی اعلام شد، با روشی جدید خیران را تشویق به این عمل انسانی و خداپسندانه کردیم که نتایج قابل توجهی در پی داشت.

لطیفی در ادامه از آمادگی صداوسیمای مرکز استان برای تولید برنامه‌ها از جمله تولید سریال با موضوعات حقوقی، قضایی و پیشگیری از جرایم خبر داد و افزود: نمونه بارز این همکاری تولید ویژه برنامه در ماه مبارک رمضان برای جشن گلریزان بود که از تمام ظرفیت مجموعه استفاده کردیم و در ادامه هم، این روند را ادامه می‎دهیم.

وی با اشاره به اینکه رسانه ملی معتمد مردم است افزود: در استان زنجان بالای 80 درصد مردم نسبت به رسانه ملی اقبال نشان دادند که این نشان از تأثیرگذاری و جلب رضایت مردم دارد و باید از این ظرفیت باهدف توسعه همه جانبه استان به نحو مطلوب استفاه شود.

 در پایان این مراسم از تلاش‎های صداوسیمای مرکز زنجان در اطلاع‎رسانی و مشارکت در برگزاری هرچه باشکوه‎تر جشن گلریزان امسال قدردانی شد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما