امروز يك شنبه  ۲۲ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

روایت لاله صبوری در به وقت مهربانی

مشاهده ۵۳
۱۳۹۹/۰۴/۰۹- ۰۸:۳۹
مستند «به وقت مهربانی» به تهیه‎کنندگی خشایار بکان و نویسندگی و کارگردانی خسرو کریمی دوشنبه 9 تیر، روی آنتن شبکه پنج سیما می‎رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، خشایار بکان تهیه‌کننده «به وقت مهربانی» گفت: این مستند 5 قسمتی، با نگاهی به فداکاری‌های مادریاران و پدریاران مراکز نگهداری معلولان جسمی. حرکتی، سالمندان، کودکان بی‎سرپرست، شیرخوارگاه معلولان، بیماران روانی مزمن سازمان بهزستی تولید شده است به ویژه تلاش شبانه‎روزی مادریاران و پدریاران و کودک یاران در ایام کرونا به‌طوری که بعضی از پرستاران قریب دو ماه بی‎وقفه در این مراکز بودند و خدمت کردند. بکان ادامه داد: «به وقت مهربانی» بر آن است تا گوشه‎ای از فداکاری‌های مادریاران و پدر یاران مراکز نگهداری سازمان بهزیستی را به نمایش بگذارد و گامی هرچند کوتاه در عمل به این روایت شریفه بردارد که «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» (کسی که شکرگذار مخلوق نباشد، شکرگذار خالق نیز نیست).
تهیه‌‎کننده «به وقت مهربانی» توضیح داد: لاله صبوری راوی این مستند هستند و گوشه‎ای از این تلاش‎های پرستاران و نگاه‎های محبت آمیز معلولان و پدران و مادران و کودکان را روایت می‎کند.
مستند «به وقت مهربانی» کاری از گروه فرهنگ و معارف شبکه پنج سیماست که با مشارکت سازمان بهزیستی از امروز دوشنبه 9 تیر تا پایان هفته، ساعت 10:35، روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما