امروز چهارشنبه  ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

امضای تفاهم‎نامه‎سه جانبه برای تکمیل زیرساخت‌های فنی رسانه استانی فارس

مشاهده ۷۰
۱۳۹۹/۰۵/۱۱- ۱۴:۲۷
تفاهم نامه سه جانبه‎ای بین صداوسیمای فارس، سازمان برنامه و بودجه کشور و استانداری این استان با حضور دکتر علیدادی معاون توسعه و فناوری رسانه، منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،  توسعه و بروز رسانی زیرساخت‌های فنی و تکمیل پوشش  تلویزیونی و رادیویی اف ام و موج متوسط در سطح استان فارس از مهم‎ترین مفاد این تفاهم نامه ۸۸۵ میلیارد ریالی است که عصر روز پنجشنبه نهم مرداد 1399 در استانداری فارس با حضور مدیران دستگاه‎های اجرایی استان  میان دکتر رضا علیدادی، دکتر محمدباقرنوبخت و دکتر عنایت‌الله رحیمی امضاء شد.

دکتر رضا علیدادی در حاشیه انعقاد این تفاهم‎نامه با اشاره به وضعیت مطلوب زیر ساخت‌ و پتانسیل‎های موجود در استان فارس، گفت: به‎منظور توسعه خدمت‎رسانی به تمامی آحاد جامعه، لازم است کیفیت خدمات ارائه شده در رسانه ملی به سمت ایده آل ارتقا یابد.

معاونت توسعه و فناوری رسانه سازمان صداوسیما با اشاره به اینکه فارس در بستر ارائه خدمات دیجیتال جز استان‌های پیشرو است، گفت: با توجه به سطح بالای فرهنگ مردم این استان، پوشش حداکثری رسانه‌ای یک الزام برای ارائه خدمات بهتر به مردم استان فارس است.

وی افزود: در تلاش هستیم تا با حمایت‎هایی که درحوزه زیرساخت، از این مرکز صورت می‌گیرد زمینه لازم برای رشد و شکوفایی هرچه بهتر صداوسیمای مرکز فارس در عرصه‌های ملی فراهم شود.

علیدادی با اشاره به مفاد تفاهم‌نامه منعقد شده بین سه دستگاه تصریح کرد: برنامه‌هایی که در این تفاهم نامه بر لزوم اجرایی شدن آن تاکید شده است از جمله پوشش تلویزیونی و رادیویی اف ام و موج متوسط، به‌روزرسانی زیرساخت‎های فنی مرکز تولید و پخش مرکز فارس، پوشش آزاد راه شیراز – اصفهان و سیگنال‎رسانی امن در حوزه پدافند غیر عامل است.؛

دکتر علیدادی معاون توسعه و فناوری رسانه ملی به همراه هیئتی در سفر یک روزه خود به شیراز از ایستگاه پر قدرت رادیویی شیراز نیز بازدید کرد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما