امروز چهارشنبه  ۹ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

تشکر از همکاری صدا‌وسیمای یزد در برگزاری برنامه‌های طرح کمک مومنانه

مشاهده ۹۶
۱۳۹۹/۰۵/۲۰- ۱۰:۳۰
فرمانده سپاه الغدیر استان در جلسه شورای قشر بسیج صداوسیمای مرکز یزد، از رسانه استانی برای همکاری و همراهی در برگزاری برنامه‌های طرح کمک مومنانه و رزمایش قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سردار رضا پورشمسی، فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در این جلسه گفت: در طول انقلاب اسلامی هرکجا در سایه سار ولایت عمل شد، موفق بودیم و هر کجا که فاصله مشاهده شد، متاسفانه موفق عمل نشده‌است. وی در ادامه از انعکاس بسیار مناسب رزمایش نهضت کمک مومنانه از صداوسیمای مرکز یزد تشکر کرد و گفت: صدا‌وسیما از مجموعه‌هایی است که هنوز حرکت انقلابی خود را حفظ کرده است.

مدیرکل صدا‌وسیمای مرکز یزد نیز در جلسه شورای قشر بسیج صدا‌وسیمای مرکز، از مجموعه خدمات سپاه الغدیر به مردم دارالعباده به‌خصوص در موضوع قرارگاه مواسات و همدلی و برگزاری رزمایش کمک مؤمنانه قدردانی کرد و گفت: این حرکت و حضور میدانی سپاه، خنثی‌کننده تفرقه‌افکنی دشمن میان مردم و سپاه است. دکتر پهلوانیان خاطرنشان کرد: دریچه رسانه و خبر، یکی از مهم‌ترین مواردی است که می‌تواند باعث تحقق گام دوم انقلاب شود.

گفتنی است در این جلسه فرمانده بسیج صدا‌وسیمای یزد، نیز به تشریح عملکرد صداوسیمای مرکز پرداخت و در پایان جلسه فرمانده سپاه الغدیر از عوامل صدا‌وسیمای یزد با اهدای لوح تقدیر قدردانی کرد.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما