امروز چهارشنبه  ۹ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

منتخبان «یک نمایش، یک تجربه» اثر حرفه ای تولید می‌ کنند

مشاهده ۸۷
۱۳۹۹/۰۶/۱۷- ۱۲:۰۴
چند گروه از علاقه مندان و دانشجویان تئاتر و سینما که در دوره اول یک ساله برنامه«یک نمایش یک تجربه» با ساختار و روند تولید نمایش رادیویی آشنا شدند، به چرخه تولید در رادیو نمایش پیوستند.

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، 9  گروه از علاقه مندان و دانشجویان  تئاتر و سینما که  در دوره اول یک ساله برنامه «یک نمایش یک تجربه» به صورت کارگاهی و تجربی-آموزشی، با ساختار و روند تولید نمایش رادیویی آشنا شده اند، به چرخه تولید در رادیو نمایش پیوستند.

مهدی طهماسبی، مجری کارشناس برنامه«یک نمایش یک تجربه» گفت: این افراد با توجه به سیاست گذاری‌ های رادیو نمایش، وارد روند تولید حرفه ای  نمایش رادیویی می‌ شوند، یعنی طرح های خود را به شورای ارزیابی طرح  ارائه می‌ کنند و چنانچه پس از ارزیابی طرح، نمره قابل قبولی دریافت کنند، می توانند نمایش های 5 قسمتی با مدت زمان بیست دقیقه تولید کنند، وی افزود: برگزیدگان این طرح قادر خواهند بود در  بخشی که به تازگی و از ابتدای مهر با عنوان «پرده اول» برای این گروه‌ها  در کنداکتور رادیو نمایش  ایجاد شده، نمایش تولید کنند.

طهماسبی با بیان اینکه گروه‌های برگزیده برنامه«یک نمایش، یک تجربه» وارد یک مرحله جدید و حرفه ای تر با حساسیت بالاتر می‌ شوند گفت: آن‌ها به زودی، پس از مرحله تولید و گرفتن نمره خوب و عالی از گروه ارزیابی، نمایش رادیویی تولید می‌کنند. البته که این چرخه ادامه خواهد داشت، یعنی منتخبان برنامه«یک نمایش ، یک تجربه» به سمت تولید حرفه ای خواهند رفت و  همچنان در روند تولید نمایش با عنوان پرده اول در کنار ما خواهند ماند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما