امروز سه شنبه  ۴ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

همکاری رسانه استانی و بسیج هنرمندان ایلام در تولید آثار فاخر هنری

مشاهده ۱۹۲
۱۳۹۹/۰۶/۲۲- ۰۹:۲۶
مدیرکل صدا‌وسیمای مرکز ایلام در نشست با رئیس بسیج هنرمندان استان، از پخش آثار فاخر هنرمندان بسیجی استان از صدا‌وسیمای ایلام خبر داد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیرکل صدا‌وسیمای ایلام در جلسه با رئیس بسیج هنرمندان استان گفت: صداوسیمای مرکز ایلام، با تولید آثار فاخر در حوزه دفاع مقدس، پیوند دهنده ایثار و شجاعت نسل اول انقلاب به نسل جدید بوده و پخش این آثار را همواره  مدنظر داشته است. بازوند با اشاره به اولویت های اصلی صدا‌وسیما در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های آینده افزود: برنامه سازان صدا‌وسیمای مرکز ایلام، با هدف حفظ ارزش های نظام و انقلاب و انتقال دستاوردهای دفاع مقدس، در تولید و پخش ویژه برنامه‌های مربوط به دفاع جانانه مردم استان از مرزهای ایران اسلامی‌ پیشگام بوده اند. وی همچنین بر پوشش مناسب جشنواره فیلم مقاومت و پخش آن در معاونت های مختلف صدا‌وسیمای ایلام تاکید کرد.

رئیس بسیج هنرمندان استان نیز در این نشست، ضمن قدردانی از اهتمام رسانه استانی در تولید و پخش ویژه برنامه‌های ایام محرم گفت: با تعامل و همراهی صدا‌وسیمای مرکز ایلام، دستاوردهای دوران دفاع مقدس را به نسل جوان منتقل خواهیم کرد. میرزایی به برگزاری جشنواره فیلم مقاومت ویژه فیلم سازان بسیجی استان ایلام اشاره کرد و گفت: ۳۸  اثر فاخر در حوزه فیلم کوتاه ، مستند ، نماهنگ و پویانمایی به دبیر خانه جشنواره ارسال شده است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما