امروز دوشنبه  ۷ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

بن بست سیاسی در اسرائیل به روایت پرس تی وی

مشاهده ۷۲
۱۳۹۹/۰۶/۲۵- ۱۳:۵۴
«داخل اسرائیل» (Israel Inside) این هفته در شبکه پرس تی وی، موضوع بن بست سیاسی جدید در اسرائیل و تلاش نتانیاهو برای ماندن در قدرت را به بحث و تبادل نظر می گذارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه به تهیه کنندگی حسین الشیماری با اشاره به تلاش های بنیامین نتانیاهو برای برگزاری انتخابات زودهنگام به بررسی واکنش بنی گانتز نسبت به برگزاری این انتخابات و بالاگرفتن اختلافات میان این دو از زمان تشکیل ائتلاف می‌ پردازد.
در ادامه این برنامه ضمن مروری بر سخنان بنی گانتز درخصوص نتانیاهو و اقدامات وی، احتمال انحلال پارلمان رژیم صهیونیستی در پی تصویب نشدن قانون بودجه این رژیم، واکاوی می‌شود.
این برنامه همچنین با اشاره به تاثیر همه گیری ویروس کرونا بر افزایش اختلافات در میان اعضای کابینه رژیم صهیونیستی، ادامه محدودیت‌ های کرونایی و تعطیلی مشاغل و تبعات آن در اراضی اشغالی از جمله راه افتادن تظاهرات علیه کابینه رژیم صهیونیستی را به نقد و بررسی می‌گذارد.
افزایش نارضایتی و اعتراضات در اراضی اشغالی به دلیل فسادهای مالی نتانیاهو و بحران اقتصادی رژیم صهیونیستی و درخواست معترضان نسبت به استعفای وی از دیگر محورهای بحث در این برنامه است.
«داخل اسرائیل» چهارشنبه 26 شهریور ساعت 9 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می‌ شود. تکرار این برنامه چهارشنبه ساعت 22، پنجشنبه ساعت 16، جمعه ساعت 20، دوشنبه ساعت 19:20 و سه شنبه ساعت 22 روی آنتن می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما