امروز پنج شنبه  ۱ آبان ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

بررسی سینمای ایران در «افق سینما»

مشاهده ۸۶
۱۳۹۹/۰۶/۳۱- ۱۲:۳۷
برنامه تلویزیونی «افق سینما» با موضوع بررسی سینمای ایران، در 26 قسمت از شبکه افق پخش می‌ شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شبکه افق سیما با همکاری انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس، ویژه برنامه تلویزیونی «افق سینما» را تولید کرده است.
محور اصلی این برنامه، بررسی سینمای ایران است که با حضور کارشناسان برجسته این حوزه صورت می‌ گیرد. با توجه به آغاز چهلمین هفته دفاع مقدس و نیز برگزاری شانزدهمین جشنواره بین‌ المللی فیلم مقاومت، هفت قسمت نخست این برنامه به سینمای جنگ و عرصه‌ های مختلف آن اختصاص دارد، همچنین در بخش ویژه‌ ای هم به پوشش رخدادهای جشنواره مقاومت می‌ پردازد.
هفت قسمت نخست این برنامه به ترتیب با موضوع جریان‌ شناسی سینمای انقلاب و دفاع مقدس با حضور هوشنگ توکلی، سینمای مقاومت با حضور مرتضی شعبانی، سینمای جنگ و تقاوت آن با سینمای دفاع مقدس با کارشناسی محمدرضا شرف‌الدین، سینما و تروریسم با حضور جواد اردکانی، نگاه سینما به نقش قشرهای مردمی در دفاع مقدس با حضور محمد تقی فهیم، بیداری اسلامی و سینما با کارشناسی دکتر مجید اسماعیلی و موانع توسعه سینمای انقلاب و دفاع مقدس با حضور مهدی عظیمی‌ بررسی و پخش می‌شود.
علی اکبر کرد تهیه‌ کنندگی و سعید الهی کارشناس و پژوهشگر سینما، اجرای این برنامه را بر عهده دارند. بعد از هفته دفاع مقدس هم برنامه «افق سینما» با رویکرد نقد و بررسی سینمای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، بیداری اسلامی و مقاومت، روی آنتن می‌ رود.
زمان پخش «افق سینما» در این هفته، هر روز ساعت 16 است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما