امروز پنج شنبه  ۸ آبان ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

کنکاش پرس تی وی در «داخل اسرائیل»

مشاهده ۷۷
۱۳۹۹/۰۷/۰۱- ۱۲:۱۲
برنامه این هفته «داخل اسرائیل» (Israel Inside) شبکه پرس تی وی، ورود اسرائیل به بزرگ ترین رکود اقتصادی را از آغاز پیدایش خود در سال 1948به بحث و گفت و گو می گذارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این برنامه با اشاره به از دست دادن شغل و درآمد بیش از 2 میلیون اسرائیلی، اشغال قدرت در اسرائیل توسط نتانیاهو و تاثیر آن در بحران‌ های اقتصادی و اجتماعی به نقد و تبادل نظر گذاشته می‌شود.
این برنامه همچنین با نگاهی به اقتصاد رژیم صهیونیستی در سال های اخیر به واکاوی دلایل بروز رکود سنگین برای این رژیم می‌پردازد و مروری بر آخرین گزارش ها درخصوص کاهش تولید ناخالص داخلی اسرائیل و بررسی علل آن خواهد داشت.
نگاهی به تبعات و پیامدهای رکود اقتصادی بر قشر فقیر و کم درآمد در سرزمین‌ های اشغالی، بررسی نرخ بیکاری در اسرائیل و واکاوی آینده کارگران در پی این رکود، مروری بر تاثیرات همه گیری ویروس کرونا بر بروز رکود اقتصادی در اسرائیل نیز از جمله محورهای این برنامه به شمار می آیند.
این برنامه به بررسی نشانگان فروپاشی اسرائیل از درون اختصاص دارد.
برنامه«داخل اسرائیل» به تهیه کنندگی حسین الشیماری چهارشنبه دوم مهر ساعت 9 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می‌ شود. تکرار این برنامه چهارشنبه ساعت 22، پنجشنبه ساعت 16، جمعه ساعت 20، دوشنبه ساعت 19:20 و سه شنبه ساعت 22 روی آنتن می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما