امروز سه شنبه  ۴ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

برنامه جامع صدای مرکز سمنان برای اقتصاد و توسعه استان

مشاهده ۱۲۲
۱۳۹۹/۰۷/۰۵- ۱۹:۱۵
با توجه به اهمیت مسئله اقتصاد و تاکید مقام معظم رهبری در نگاه ویژه به مسائل اقتصادی کشور خصوصا اقتصاد مقاومتی، صدای مرکز سمنان برنامه ای را با عنوان «استان، اقتصاد، توسعه» تولید و پخش می کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سمیه مطیعی تهیه کننده این برنامه است. برنامه «استان، اقتصاد، توسعه» با دعوت از کارشناسان و مدیران مختلف در حوزه‌ های اقتصادی، با بررسی مسائل روز اقتصادی استان، نقش بخش های مختلف اقتصادی و مردم را در توسعه پایدار و همه جانبه، تشریح می‌کند.

بیان خبرهای اقتصادی استان و بررسی آن‌ها با گفت و گوی کوتاه و ذکر منبع خبری، یکی از بخش های مهم این برنامه است.

این برنامه با دعوت از افراد موفق استان در زمینه اقتصادی به تشریح طرح آن‌ها، فرصت ها و تهدیدهای اقتصادی آن رشته می‌پردازد.

ارتقای سطح زیرساخت ها در شهرستان‌های استان، تأکید بر رعایت ضوابط و استانداردهای زیست محیطی در شکل گیری فعالیت های اقتصادی و عمرانی باهدف توسعه پایدار، انعکاس دستاوردهای اقتصادی، عمرانی و آبادانی روستاها و فعالیت های اقتصادی، توسعه صنایع بسته بندی و فرآوری محصولات دامی و کشاورزی عمده استان برای صادرات به سایر کشورها، معرفی نمونه‌ های موفق در عرصه‌ های کار، تلاش، ابداع و نوآوری بویژه در روش های بومی و موثر در رشد اقتصاد، سرمایه گذاری برای گردشگری در روستاهای هدف گرشگری استان، توجه ویژه به اقتصاد دانش بنیان و اصل 44 قانون اساسی، ضرورت حمایت و برنامه سازی باتوجه به شعار سال و... از اهداف برنامه «استان، اقتصاد، توسعه» به شمار می آیند.
این برنامه روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته ساعت  9:45 به مدت 15 دقیقه به گویندگی محمد اکبری روی آنتن رادیو سمنان می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما