امروز شنبه  ۳ آبان ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

«ولایت عشق» میهمان فارسی زبانان همسایه

مشاهده ۱۰۳
۱۳۹۹/۰۷/۲۳- ۱۳:۱۲
فیلم سینمایی «ولایت عشق» به کارگردانی مهدی فخیم‌زاده، به‌ مناسبت نزدیک‌شدن به سالروز شهادت امام‌ رضا (ع) از شبکه آی‌ فیلم برای افغانستانی‌ ها و تاجیکستانی‌ ها پخش می‌ شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این فیلم که نسخه سینمایی سریالی به همین نام است، با موضوع زندگانی امام هشتم(ع) در کانال آی‌ فیلم۲  به نمایش گذاشته می‌ شود.
«ولایت عشق» از حضور بازیگرانی چون محمد صادقی، اکبر زنجانپور، مریلا زارعی، بیتا فرهی، لادن طباطبایی، دانیال حکیمی، فرخ نعمتی، مهدی فخیم‌زاده، فریماه فرجامی و جمشید مشایخی بهره برده است.
این فیلم تصویرگر دوران امامت حضرت علی ابن موسی‌الرضا(ع) است. در این فیلم امام‌ رضا (ع) به دعوت مأمون به مشهد می‌ رود. مأمون با تشویق وزیرش و پی‌ ریزی نقشه‌ های شوم سعی می‌ کند آن حضرت را به عنوان ولیعهد معرفی کند و شخصیت پاک و معصوم حضرت را به نوعی زیر سؤال ببرد. حضرت با شرط عدم دخالت در امور مالی بیت‌ المال که حلال و حرام در آن وضعیت مشخصی ندارد، به ناچار می‌ پذیرد. از طرفی وزیر مأمون و همسرش با توطئه‌هایی می‌ خواهند در شیوه حکومت امام(ع) دخالت کنند و در این امر به حدی پیش می‌ روند که...
«ولایت عشق» پنجشنبه همین هفته، ساعت ۱۵ به‌ وقت تهران، ۱۶ به‌ وقت کابل و ۱۶:۳۰ به‌ وقت دوشنبه تاجیکستان از آی‌ فیلم ۲ پخش می‌ شود. بازپخش آن نیز در سه نوبت به‌ فاصله شش ساعت خواهد بود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما