امروز سه شنبه  ۴ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

بررسی جایگاه حضرت عیسی (ع) در «اسلام دات کام»

مشاهده ۵۹
۱۳۹۹/۰۸/۰۶- ۱۳:۱۴
برنامه «اسلام دات کام» (Islampuntocom) از شبکه هیسپان تی وی در این قسمت به اشارات قرآن کریم به حضرت عیسی (ع) و جایگاه این پیامبر نزد مسلمانان می‌ پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «اسلام دات کام» که در هر قسمت به موضوعات اساسی، آموزه‌ ها و نکات مهم اخلاقی و معرفتی اسلام و قرآن می‌ پردازد، این بار به موضوع حضرت عیسی (ع) در قرآن اختصاص دارد.
مخاطبان اسپانیایی‌ زبان در این قسمت خواهند دید که عیسی (ع) از جایگاه والا و ویژه ای در بین مسلمانان برخوردار است. این برجستگی ویژه به این دلیل است که قرآن، کتاب مقدس مسلمانان، در مناسبت های مختلف، بیش از 10 بار نام این پیامبر را ذکر و تأیید می‌ کند. همچنین در این برنامه به اشارات قرآن در خصوص معجزات و آموزه‌های حضرت عیسی (ع) برای انسان‌ها پرداخته می‌ شود. از جمله معجزات این پیامبر می توان به صحبت در کودکی در گهواره، زنده کردن مردگان و شفای بیمار و نابینا اشاره کرد. در قرآن کریم از عیسی (ع) به عنوان یک مرد مقدس و عادل و یکی از شریف ترین و نزدیکان خدا در این دنیا و آخرت یاد می‌ شود.
«اسلام دات کام» به تهیه کنندگی روح الله محقق و با اجرای سهیل اسعد چهارشنبه ساعت 5:30 ،به وقت تهران از شبکه هیسپان ‎تی ‎وی به مدت 25 دقیقه پخش می‌ شود و تکرار آن همان روز ساعات 10:30، 14 و 19:30 و روز پنجشنبه ساعات 3:30 و17:30 بازپخش می‌ شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما