امروز جمعه  ۸ اسفند ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

«سردار صادق» به رادیو تهران می آید

مشاهده ۱۰۳
۱۳۹۹/۱۰/۱۳- ۱۲:۰۶
در برنامه«سردار صادق» زوایای مختلف زندگی سردار سلیمانی در گفت و گو با همرزمان سردار و مشاوران ارشد فرماندهی کل قوا روی آنتن رادیو تهران می رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در ویژه برنامه«سردار صادق» 13 دی، همرزمان شهید سردار سلیمانی و مشاوران ارشد فرماندهی کل قوا درخصوص سبک زندگی سردار سلیمانی در زمینه‌های مختلف گفت و گو می‌کنند.

گفت و گو با بهترین مستندساز حوزه مقاومت، که جایزه ویژه سردار سلیمانی را در جشنواره حقیقت دریافت کرد، صحبت های شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمان وی و فرمایشات مقام معظم رهبری درباره سبک زندگی و شهادت از دیگر بخش های برنامه «سردار صادق» است.

همچنین در این برنامه مستند پشت صحنه فیلم«به وقت شام» با حضور سردار سلیمانی، ابراهیم حاتمی‌ کیا و تهیه کننده فیلم پخش می‌شود. خاطرات دختران شهدای مدافع حرم و همه دختران معنوی سردار پس از شهادت وی، معرفی کتاب های برگزیده در حوزه سبک زندگی سردار سلیمانی توسط خبرنگار حوزه کتاب از دیگر آیتم هایی است که تقدیم علاقه مندان می‌ شود.

برنامه«سردار صادق» به گویندگی فربد مقدم، اجراکارشناسی حسین بهزادی فر، مسعود دهنوی و غزل نهانی و نویسندگی ابوذر دارابی و محبوبه نجفعلی، از ساعت ۱۶ تا ۱۹ روی آنتن رادیو تهران می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما