امروز چهارشنبه  ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

تاثیر آلودگی هوا بر ریه و روحیه چقدر است؟

مشاهده ۱۰۷
۱۳۹۹/۱۰/۲۹- ۱۱:۴۳
برنامه سیمای خانواده با موضوع آلودگی هوا و تاثیر آن بر سلامت روح و روان پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، علیرضا متقیان تهیه کننده برنامه سیمای خانواده گفت: با توجه به آلودگی هوایی که اکثر مردم در شهرهای بزرگ گریبان گیر آن هستند تصمیم گرفتیم برنامه امروز را به تاثیر آلودگی هوا بر سلامت جسم و روح اختصاص دهیم. متقیان افزود: در این برنامه که ساعت 30 : 12 دقیقه بصورت زنده پخش می‌شود،

از دکتر علیرضا اسلامی نژاد، فوق تخصص ریه دعوت کردیم که درباره این موضوع و اینکه ساکنان شهرهای آلوده چطور می توانند خود را از آسیب های این معضل حفظ کنند، صحبت کند. تهیه کننده برنامه سیمای خانواده گفت: دکتر حنیف صادقی ، روانشناس، مهمان دیگر برنامه امروز است که از ایشان خواسته ایم با توجه به اینکه آلودگی هوا تاثیرات روانی مهمی روی افراد دارد، تکنیک هایی برای حال خوب و ارتباط بهتر را به ما و بینندگان مان آموزش دهد. متقیان در انتها از بینندگان شبکه یک دعوت کرد بیننده برنامه سیمای خانواده که به مدت 75 دقیقه و بصورت زنده پخش می‌شود، باشند.

برنامه سیمای خانواده کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که با تهیه کنندگی علیرضا متقیان و اجرای مجریانی چون هرمز شجاعی مهر، عباس طاهریان، محمد رضا حسینیان، ساجده سلیمانی و ... هر روز غیر از جمعه‌ها به صورت زنده پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما