امروز يك شنبه  ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

رادیو معارف رسانه ای موفق در عرصه دین

مشاهده ۸۲
۱۳۹۹/۱۱/۰۸- ۱۲:۱۹
در دیدار مدیران رادیو معارف با آیت الله سید‌احمد خاتمی، عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری، بر ضرورت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و بهره گیری از مراجع و بزرگان حوزه در رادیو معارف تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیران رادیو معارف با آیت الله سید‌احمد خاتمی، عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری در ساختمان دبیرخانه خبرگان رهبری در قم ‌دیدار کردند.

آیت الله سید احمد خاتمی در این دیدار، با اشاره به مظلومیت انقلاب و تلاش دشمنان برای ناکارآمد جلوه دادن حکوت دینی، پرداختن به موضوع انقلاب اسلامی را ضروری خواند و خواستار آن شد تا با تدوین تاریخ شفاهی بزرگان انقلاب و حوزه، دستاورهای انقلاب برای نسل جوان بازگو شود. عضو شورای نگهبان همچنین بر ضرورت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و بهره گیری از مراجع و بزرگان حوزه در رادیو معارف تاکید کرد.

عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری از رادیو معارف به عنوان حوزه علمیه ای به وسعت تمام کشور یاد کرد و گفت: موفقیت رادیو معارف نشان داد رسانه در عرصه دین نیز می تواند موفق باشد.

وی همچنین بر بهره گیری از کارشناسان با تحربه حوزوی، تدوین برنامه بلندمدت، آسیب شناسی برنامه‌ ها، استفاده از هنر آیینی، تولید میان برنامه‌ های جدید، تبدیل برنامه‌ های رادیو به کتاب، کشف و پرورش استعدادهای جدید حوزوی، تنوع در برنامه سازی و مشارکت مخاطبان در برنامه‌ها تاکید کرد.

مسعود کاویانی، مدیر رادیو معارف نیز در این دیدار از دو برابر شدن مخاطبان این رسانه دینی خبر داد و گفت: استفاده از کارشناسان برجسته، کیفی سازی برنامه‌ ها، پاسخگویی به نیازهای روز جامعه، واکنش به هنگام به اتفاقات روز، رویکرد عالمانه و مستند به مسائل دینی و تبیین گفتمان انقلاب و کارآمدی نظام از مهمترین راهبردهای رادیو معارف است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما