امروز چهارشنبه  ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

برنامه های ویژه مرکز آذربایجان شرقی در یوم الله بیست و دوم بهمن

مشاهده ۱۹۵
۱۳۹۹/۱۱/۲۱- ۱۰:۲۸
صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی به مناسبت سالروز حماسه آفرینی ملت شهیدپرور ایران و پیروزی انقلاب اسلامی در بیست و دوم بهمن ماه سال 1357 برنامه‌های مختلفی تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ، ویژه برنامه پلاک 42 به تهیه کنندگی احد محمودنسب و جمال پورفرج و با اجرای حامد امجد – داریوش رضوان از ساعت 9:00 تا 12:00روز چهارشنبه 22 بهمن ماه به روی آنتن سیمای استانی سهند می رود. در این برنامه با دعوت از اساتید حوزه و دانشگاه به موضوع چرایی خروش ملت ایران علیه رژیم پهلوی به رهبری حضرت امام (ره) و پیروزی نهایی در بیست و دوم بهمن سال 1357 پرداخت می‌شود.

گفتنی است امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و نبود امکان برگزاری راهپیمایی یوم الله بیست و دوم بهمن با حضور مردم، این مراسم به صورت موتوری و خودرویی و با مراعات پروتکل های بهداشتی برگزار می‌شود و همکاران واحد سیار مرکز آذربایجان شرقی با حضور در مسیرهای اعلامی مراسم ویژه امسال را پوشش می دهند.

همچنین در این برنامه با برقراری ارتباط زنده تصویری و اینترنتی با شهرستانهای مختلف استان، مراکز استانی و شبکه‌های سراسری تلاش می‌شود مخاطبان شبکه سهند از شور و حال هم میهنانشان باخبر شوند.

علاوه براین، رادیو آذربایجان شرقی هم ویژه برنامه زنده روز جشن 22 بهمن را به تهیه کنندگی اصغر پورامان و گویندگی‌هاله فرشاد از ساعت 9:00 روز چهارشنبه به مدت 240 دقیقه به روی آنتن می‌برد.

در این ویژه برنامه آیتم ها و بخش های مختلفی چون سرودها و ترانه‌های مرتبط با پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، تلفن‌ها و پیامک های مخاطبان، دعوت از کارشناسان و میهمانان مختلف، پخش گزارش های مردمی، برقراری ارتباط تلفنی با شهرستان‌ها و مراکز استانی و پوشش راهپیمایی موتوری و خودرویی چهل و دومین جشن پیروزی از طریق واحد سیار مستقر در مسیرهای راهپیمایی روانه آنتن می‌شود.

شایان ذکر است رادیو برون مرزی تبریز هم در شب یوم الله بیست و دوم بهمن ویژه برنامه «ظفر بایرامی » را به مدت 60 دقیقه به تهیه کنندگی حسن صادقی و گویندگی علیرضا نوراللهی به صورت زنده تقدیم مخاطبان فرامرزی این رادیو در جمهوری آذربایجان و منطقه قفقاز می‌کند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما