امروز سه شنبه  ۱ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

انعکاس تصویری حرکت عظیم مردم ایران در حماسه 22 بهمن

مشاهده ۶۱۹
۱۳۹۷/۱۱/۲۱- ۱۴:۳۴

انعکاس تصویری حرکت عظیم مردم ایران در حماسه 22 بهمن

مجموعه تولید و فنی سیما باید با انعکاس عالی حماسه ٢٢ بهمن حرکت عظیم مردم را تکمیل کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مانور عوامل تولید و فنی سیما برای پوشش مراسم 22 بهمن، با حضور مرتضی میرباقری معاون سیما و دکتر مهرداد عظیمی رئیس مرکز تولید و فنی سیما، امروز در محوطه جام‌جم برگزار شد.

دکتر مرتضی میرباقری با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری و تاکیدی که ایشان درباره حضور جدی‎تر و پرشورتر مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن داشته‎اند، اظهار داشت: رسانه ملی به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی تولیدات زیادی را آماده و پخش کرده است، اوج این برنامه‌ها با انعکاس حضور میلیونی مردم در روز 22 بهمن ادامه می‌یابد و مردم هر سال با حضور میلیونی خود حماسه بزرگ و با شکوهی خلق می‌کنند.

وی ادامه داد: مجموعه بزرگ تولید و فنی سیما باید با انعکاس عالی حماسه 22 بهمن حرکت عظیم مردم را تکمیل کند.

مجموعه سیما امسال پوشش مراسم راهپیمایی 22 بهمن را از میدان فردوسی تا میدان آزادی پوشش خواهند داد و امسال برای اولین بار چند واحد سیار در پس از میدان انقلاب قرار و همچنین چهارراه ولیعصر (عج) و میدان فردوسی استقرار خواهند داشت.

وی ضمن قدردانی از رئیس مرکز تولید و فنی سیما برای برگزاری این مانور گفت: با این ابتکار، مردم در جریان تلاش چند صد نفری عوامل تولید و فنی برای انعکاس مطلوب‌تر این رویداد بزرگ قرار می‎گیرند.

امسال برای پوشش مناسب مراسم راهپیمایی 22 بهمن؛ ده دستگاه واحد سیار، هشت دستگاه اس ان اجی، 4 دستگاه هلی شات و در مجموع شصت دستگاه دوربین برای پوشش طول مسیر راهپیمایی تهران پیش‎بینی شده است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما