امروز چهارشنبه  ۲۵ فروردين ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

فصل جدید «شب های هنر» با تغییراتی در راه است

مشاهده ۳۶۵
۱۳۹۹/۰۶/۱۷- ۱۴:۰۷
پخش فصل جدید مجله شامگاهی ادبی- هنری «شب های هنر» که کاری از گروه ادب و هنر شبکه چهار سیماست از این هفته با تغییراتی از سر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در فصل جدید برنامه، تغییراتی ساختاری و محتوایی اعمال شده است و هرشب پرونده ای مربوط به موضوعات روز روی میز باز «شب های هنر»  می‌ شود و در هر بخش یک خبرنگار پرونده مذکور را ارائه می دهد.
«شب های هنر» همچون فصل های پیشین، اتفاق های روز جامعه را در حوزه ادب، فرهنگ و هنر ورق می زند و با نگاهی تخصصی به آن‌ ها می‌ پردازد.
«شب های هنر» سه شب در هفته با اجرای جواد مولانیا مجری اصلی روی آنتن می رود. علاوه بر مولانیا که مجری اصلی برنامه است، رضا مهدوی و محمود بهرامی‌ که در فصل پیشین «شب های هنر» حضور و اجرا داشته اند، جابر قاسمعلی، ایوب آقاخانی ، محمدرضا شرفی خبوشان ، مسیحا ربیعی نیز به تازگی به جمع مجریان این برنامه اضافه شده اند.
در این برنامه علاوه بر میز موسیقی، روایت، شعر، تئاتر و سینما میز جدیدی تحت عنوان میز تجسمی نیز افزوده شده است که به مسائل حوزه هنرهای تجسمی اختصاص دارد.
این برنامه در یکشنبه شب ها با شب موسیقی و تجسمی، دوشنبه شب ها با شب ادبیات داستانی (داستان و روایت) و سه شنبه شب ها با شبِ نمایش (سینما و تئاتر) با مخاطبان شبکه چهار همراه می‌شود.
سرمقاله، گزارش های میدانی، حضور خبرنگاران تخصصی هر حوزه با مرور رخدادهای هفته، ارتباط تلفنی با کارشناسان و خوانش پیامک های مخاطبان از جمله بخش های این قسمت است.
«شب های هنر» یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هرهفته ساعت 23 از شبکه چهار سیما به صورت زنده روی آنتن می رود.

ویدئوها

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما