امروز پنج شنبه  ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

تدارک ویژه رادیو تهران برای عید فطر

مشاهده ۱۱۹
۱۴۰۰/۰۲/۲۰- ۰۸:۲۷
شبکه رادیویی تهران به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر، 23 و 24 اردیبهشت با ویژه برنامه «جشن سپاس» با چهار گروه برنامه ساز این عید را گرامی می دارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران در این روزها، ویژه برنامه«جشن سپاس» را از ساعت 6:15 تا 10 با حضور در آسایشگاه کهریزک و سرای احسان و ایجاد فضایی عیدانه همراه با اجرای نمایش و مسابقه روی آنتن می‌برد.  

برنامه ترکیبی میدانی در آسایشگاه کهریزک و سرای احسان، بخش موسیقی، گفت و گو با خیرین و هنرمندان، تقلید صدا و ...، گفت و گو با کارشناسان مذهبی با موضوع اهمیت روز عید فطر و نماز عید فطر، فطریه و اقداماتی که باید در حفظ آثار و برکات ماه رمضان در همه سال شود و گفت و گو با کارشناس تغذیه و مسئولان کمیته امداد، بخش هایی از ویژه برنامه «جشن سپاس» از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران است.

این برنامه از بخش های «به اندازه یک تبسم»، «در هم است سوا نکنید» و «مستند اولین عید فطر و اولین راهپیمایی انقلاب» به تهیه کنندگی احمد برمر تشکیل شده است.

جشن عبادت و بندگی

گروه برنامه ریزی و مدیریت شهری رادیو تهران از ساعت 10 تا 14:30 با برنامه «جشن سپاس» با موضوع پایان روزهای بندگی و اطاعت و جشن عبادت و بندگی با محور فضای شاد و عیدانه، سعی در ایجاد لحظاتی خوش برای مخاطبان دارد.

بخش «خدا سلام» سلامی دوباره با قول و قراری جدید با خداوند متعال است، آیتم «ماه گرد» با ایرانی‌ های کشورهای مسلمان جهان و حال و هوای آنها در رمضان و عید فطر گفت و گو می‌ کند. بخش «بستنی آلاسکا» شامل نمایش های طنز و فکاهی است و «میکروفون مخفی» نیز عنوان بخش گزارشی شوخی با مردم با موضوع جذاب میکروفون مخفی است.

محمد بخشایش، تهیه کننده، محمدحسین امیدی، محمد حسین‌ هاشمی، غزاله کفاش طلب، پریسا نقی زاده، محمد پاکزادیان، افسانه جهرمیان و مصطفی امامی عواملی هستند که با این برنامه همکاری می‌ کنند.

قدردانی از مدافعان سلامت

گروه تهران و رویدادها در این دو روز از ساعت 15 تا 18 با تدارک مجله ای شاد و طنز همراه با مستندها و گزارش های ویژه، همراه مخاطبان همیشگی رادیو تهران است. در این برنامه از افراد تاثیرگذار در جامعه از جمله مدافعان سلامت قدردانی می‌شود.

مهمانانی از اهل سنت هم با نگاه وحدت بین شیعه و سنی به برنامه دعوت می‌ شوند. از بخش های این برنامه می توان به «من تو را بنده ام» با موضوع عید فطر، گفت و گو با کارشناس دینی و افراد تاثیرگذار، ارتباط با گزارشگران، حال و هوای عید در استان‌ های خاص و گزارش ویژه از مردم با موضوع پایان ماه رمضان و شکر خداوند اشاره کرد.

مریم سادات آصفی، تهیه کننده و آیتم ساز، آرمان غفاریان، مجری مستر، حمید پارسا، مجری طنز، مهدی اسماعیلی، گزارشگر و مهرشاد مرتضوی، نویسنده با این برنامه همکاری می‌کنند.  

 مسابقه تلفنی «جشن سپاس»

گروه مسابقات و تفریحات رادیو تهران با هدف نشان دادن اهمیت پیوندهای اجتماعی در بین مردم، ویژه برنامه «جشن سپاس» را از ساعت 18 تا 21 روی آنتن می‌ برد.

ساختار این ویژه برنامه ترکیبی-نمایشی است که شامل بخش هایی مانند گفت و گو، مسابقه، نمایش، اجرای موسیقی زنده و ... می‌شود.

گروه موسیقی سنتی، در بخش هایی از برنامه به صورت زنده قطعات شاد اجرا می‌ کنند، نمایش های مرتبط با فضای عیدانه و شاد، گفت وگو با مهمانان از هنرمندان شاخص و افراد نیکوکار درباره فضای عید و بحث سخاوت مندی و نیکوکاری از دیگر بخش های ویژه برنامه «جشن سپاس» است.

مسابقه تلفنی «جشن سپاس» از رادیو تهران را از دست ندهید، در این بخش دو شرکت کننده به صورت زنده روی خط می آیند و با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

سحر جولایی، تهیه کننده، نوید جولایی و مونا قنادها، آیتم ساز، مهبد قناعت پیشه، مجری، علی تسنیمی، مجری، مهتاب سهیلی نیک، نویسنده، حمید الهیاری و گلچهره زند، بازیگر، از عوامل تهیه این برنامه رادیویی هستند.

مراسم نماز عید فطر هم به صورت زنده از رادیو تهران موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز تقدیم مخاطبان رادیو فرهنگ می‌ شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما