امروز دوشنبه  ۲۷ فروردين ۱۴۰۳

قدردانی از شبکه‌های استانی صداوسیما/ در پوشش اخبار انتخابات درخشیدید

مشاهده ۷۹۳
۱۳۹۸/۱۲/۰۶- ۱۵:۴۷
حاشیه خبر:

ائمه جمعه، استانداران و مسئولان محلی

ائمه جمعه، استانداران و مسئولان محلی در پیام‎های جداگانه‎ای از عملکرد صداوسیمای مراکز استانی برای پوشش اخبار انتخابات قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در پی برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری و اقدامات شایسته صداوسیمای مراکز در آگاهی‌بخشی به اقشار مختلف جامعه و پوشش دقیق و سریع اخبار انتخاباتی، ائمه جمعه، استانداران و مسئولان محلی در گفت‌وگوهای تلویزیونی، با ارسال پیام یا اهدای لوح سپاس، از عملکرد مراکز در این زمینه قدردانی کردند.
بر این اساس آیت‌الله ناصری در گفت‌وگو با خبرگزاری صداوسیمای مرکز یزد اظهار کرد: این مردم با تکیه بر اعتقادی که به جمهوری اسلامی دارند، با شور و شعور وارد میدان شدند و انتخابات خوبی را شاهد بودیم. وی افزود: مسئولان هم عملکرد خوبی داشتند و بدون هیچ حاشیه و مسائل جنبی، انتخابات در یزد برگزار شد. نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد با اشاره به عملکرد صداوسیمای این مرکز در زمینه برگزاری انتخابات دوم اسفند گفت: این مرکز ورود بسیار خوبی به مسئله داشت و از همان ابتدا تا انتهای برگزاری انتخابات، برنامه‌های منظمی داشت.
طالبی استاندار یزد هم در این زمینه با خوب ارزیابی کردن عملکرد صداوسیمای مرکز خاطرنشان کرد: شاهد عملکرد خوب صداوسیمای یزد در زمینه اطلاع‌رسانی، انعکاس گزارش‌ها و رویدادهای انتخاباتی و همچنین تشویق و ترغیب مردم به شرکت در انتخابات بودیم که جای تشکر از مدیریت و خبرنگاران و همه عوامل این مرکز دارد. وی افزود: ارتباط خوبی با شهرستان‌های استان یزد در صداوسیما برقرار شد، اقدامات نوینی که لازم است از به نمایش درآوردن این حضور حماسی در همه نقاط استان از سوی صداوسیما تشکر کنیم زیرا اکنون همه مردم استان احساس می‌کنند در برنامه‌های صداوسیما حضور دارند.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان یزد هم در گفت‌وگویی اظهار کرد: فعالیت‌های رسانه ملی در این زمینه چشمگیر بود.
وی افزود: صدا و سیمای مرکز یزد پیش از برگزاری انتخابات به خوبی وارد میدان شد و اطلاع‌رسانی حداکثری داشت و توانست انتظارات مردم را از نمایندگان مجلس به نحو احسن منعکس کند.
محمدی گفت: در روز رأی‌گیری هم روشن‌گری‌های خوبی به‎همت صداوسیما صورت گرفت که باید از این تلاش‌ها و اقدامات تشکر کنیم.
حجت‎الاسلام والمسلمین سید کاظم نورمفیدی نماینده ولی‎فقیه و امام جمعه گرگان و هادی حق‎شناس استاندار گلستان با ارسال لوح سپاس، از تلاش‎های رئیس رسانه ملی و مدیریت صداوسیمای این مرکز به‎منظور اهتمام به پوشش اخبار و تولید ویژه برنامه‎های انتخابات تشکر کردند.
در پیام مشترک نماینده ولی‎فقیه و استاندار گلستان خطاب به دکتر علی عسکری آمده است:
«انتخابات مظهر اراده ملت و به فرموده حضرت امام خمینی(ره)، مجلس در رأس امور است. حضور گسترده مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، برگ زرین دیگری در کارنامه افتخارات ملت بزرگ و قهرمان ایران اسلامی‌ به ثبت رساند و بی‎گمان این مشارکت گسترده، موجب یأس و تلخ‎کامی دشمنان جمهوری اسلامی ایران شد.
در بخش دیگری از این لوح سپاس تصریح شده است:
رسانه ملی به عنوان یار و همراه همیشگی مردم در تصویرگری رشادت‎ها، پایمردی‎ها، همدلی‎ها و حضور گسترده آن‌ها در لحظه‎های سرنوشت‎ساز و تاثیرگذار در سطح ملی و بین‎المللی بوده است و در انتخابات دوم اسفند بار دیگر این هم‎نوایی و هم‌آوایی را به رخ جهانیان کشانید؛ اینجانبان ضمن تبریک به مردم سلحشور و قدرشناس جمهوری اسلامی ایران جهت حضور در انتخابات باشکوه دوم اسفند از جنابعالی و تمامی دست اندرکاران آن سازمان خصوصا در استان گلستان جهت پوشش لحظه به لحظه و انعکاس اخبار این رویداد تاریخی قدردانی می‎کنیم و امیدواریم بتوانیم در مسیر توسعه کشور با حفظ وحدت گام‎های موثری را برداریم.
آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک هم در گفت‌وگویی تلویزیونی اظهار کرد: از رسانه ملی و زحمات عزیزان صدا و سیمای مراکز در کنار دیگر نهادها و مراکز، تشکر می‌کنم. وی افزود: باید از همه مردم ایران و در رأس آنها از رهبر معظم انقلاب و همه مراجع عظام تقلید صمیمانه سپاسگزاری کنیم.
آقازاده استاندار مرکزی هم گفت: باید از هیئت‌های اجرایی، نظارت، بازرسی و دست‌اندرکاران انتخابات، مردم و رسانه‌ها بخصوص صداوسیما تشکر کنیم که به خوبی وارد میدان شد و اخبار انتخاباتی را به خوبی پوشش داد.
حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد هم با ارسال سپاس‎نامه‎ای خطاب به رئوف مدیرکل صداوسیمای این مرکز نوشت: بحمدالله انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و کسب رتبه برترین استان در میزان مشارکت عمومی‌ برگ زرین دیگری را در دفتر افتخارات این خطه انقلابی و قهرمان‌پرور ثبت کرد. در ادامه این لوح آمده است: بدون تردید نقش رسانه ملی و صداوسیمای استان که با برنامه‌ریزی و تولید برنامه‌های متعدد رادیویی و تلویزیونی و پوشش گسترده اخبار انتخابات به تبیین اهمیت جایگاه مجلس شورای اسلامی و وظایف نمایندگان مجلس و همچنین انعکاس شایسته حضور پرشور مردم در این رویداد مهم ملی همت گمارد شایسته تشکر است. بدین ‎وسیله مراتب قدردانی خود را از دکتر علی عسکری رئیس محترم سازمان صداوسیما و جنابعالی و تمام کارکنان رسانه ملی اعلام می‌کنیم.
علی محمدی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان خراسان جنوبی هم در پیامی خطاب به آیینه‌دار مدیرکل صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی نوشت: رسانه استانی از ماه‌ها قبل نسبت به تبیین اهمیت انتخابات به اطلاع‌رسانی از فرآیند ثبت‌نام تا تایید صلاحیت کاندیداها نسبت به آگاهی‌رسانی و شفاف‌‌سازی موضوعات به مخاطبان و هم استانی‌های عزیز به خوبی ایفای نقش کرد، به نوبه خودم ضمن تبریک خلق حماسه‌ای دیگر و مشارکت مردم استان در پای صندوق‌های رأی، از نقش چشمگیر صداوسیمای استان در بخش‌های مختلف به عنوان محور اطلاع‌رسانی صمیمانه سپاسگزارم و برای جنابعالی و همکارانتان در تداوم این مسیر آرزوی توفقی روزافزون دارم.
در نامه محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی خطاب به مدیرکل صداوسیمای این مرکز هم آمده است: از تلاش‌های ارزنده جنابعالی و همکاران در پوشش گسترده و به هنگام حضور باشکوه مردم شریف استان خراسان جنوبی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صمیمانه سپاسگزارم.
لازم می‌دانم از همه همکاران صداوسیمای مرکز استان که با جدیت در بازتاب این رویداد بزرگ با رویکرد مشفقانه و منصفانه نقش‌آفرینی کرده و حماسه ملت بصیر را به نمایش گذاشتند و همچنین از همراهی همیشگی در مسیر توسعه استان قدردانی کنم.
آیت‌الله شاهچراغی نماینده ولی‎فقیه در استان سمنان و امام جمعه این شهرستان هم با ارسال سپاس‎نامه به حجت‌الاسلام توکلیان مدیرکل صداوسیمای این مرکز آورده است: بر خود لازم می‌دانم از زحمات جنابعالی و کلیه معاونان، مدیران و تمام عزیزانی که در پوشش مطلوب راهپیمایی عظیم 22 بهمن و همچنین حضور چشمگیر مردم بصیر استان در انتخابات تلاش کردند تشکر کنم. امیدوارم همواره در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی و در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) و با تبعیت از فرامین و پیروی از منوبات رهبر معظم انقلاب موفق و موید باشید.

امتیاز شما