امروز شنبه  ۱۹ آذر ۱۴۰۱

سوگول طهماسبی میهمان جدیدترین برنامه پاییزی شبکه دو

مشاهده ۴۴۲
۱۳۹۹/۰۸/۲۵- ۱۴:۱۹

«دست در دست» در تازه‌ ترین قرار پاییزی خود که یکشنبه 25 آبان، روی آنتن می‌ رود، میزبان‌ سوگل طهماسبی می‌ شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه امشب «دست در دست» سلمان فرخنده مجری، علاوه بر گفت و گو با سوگل طهماسبی، میزبان دو بانوی نیکوکار که در گروه جهادی شهید سیدضیا حسینی در منطقه 16 خزانه بخارایی از هر کمکی برای یاری به همنوع دریغ نمی ‌کنند نیز خواهد بود.
این مهمانان نماینده گروهی چهل نفره هستند که 9 سال سابقه خدمت در این منطقه را دارند و اقداماتی مثل تهیه جهیزیه، کارگاه تولید ماسک، آموزش پیشگیری کرونا در محله‌ ها، پزشکیاری و ... از جمله خدمات آن‌هاست.
«دست در دست» در 15 قسمت به افراد تاثیرگذاری می‌ پردازد که در بزنگاه‌ های مختلف اجتماعی همراه مردم بوده‌ اند. این افراد که می‌ توانند صاحب نام یا چهره شناخته‌ شده‌ ای هم نباشند در جدیدترین میدان همدلی یعنی دوران شیوع کرونا گام‌ های موثری در یاری رساندن به همنوعان خود برداشته‌ اند.
«دست در دست» که تیتراژ آن را حامد فقیهی خوانده است، علاوه بر دعوت و گفت و گو با چهره‌ هایی در حوزه‌‌‌ های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی، ورزشی، اجتماعی و ... به پخش گزارش‌ هایی از کمک همدلانه مردم به یکدیگر در سراسر ایران نیز می‌ پردازد.
تهیه موشن‌ هایی از شخصیت‌ های تاثیرگذار و کسانی که در خیر پیش قدم بوده‌ اند، پویش مردمی‌با محور ارسال داستان‌ هایی با موضوع کرونا به صورت نوشته، فیلم، صدا و اهدای جوایز به آثار برگزیده هم از دیگر قسمت‌ های این برنامه است.
«دست در دست» کاری از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی‌ است که به تهیه‌ کنندگی‌ هادی خدادی و کارگردانی مهدی زنگنه، جمعه، شنبه و یکشنبه بعد از گفت و گوی ویژه خبری روی آنتن می‌ رود.

تصاویر

امتیاز شما