امروز يك شنبه  ۲ آبان ۱۴۰۰

راهنمای گام به گام دریافت شبکه‌های HD

مشاهده ۴۵۶۷۱
۱۳۹۹/۰۹/۰۹- ۱۴:۳۴
مخاطبان عزیز برای دریافت شبکه‌های HD مراحل زیر را انجام دهید:

مرحله اول :

 مبدل دیجیتال خود را به یک آنتن استاندارد وصل کنید. از اتصال محکم کانکتور آنتن به مبدل مطمئن شوید. پس از برقراری اتصالات، تلویزیون و دستگاه مبدل را روشن نموده با فشردن کلید 'Input' روی کنترل از راه دور تلویزیون وارد حالت A/V یا HDMI (با توجه به نوع ورودی صدا و تصویر بکار رفته در اتصالات دستگاه مبدل) شده و شبکه‌های دیجیتال را مطابق مراحل بعد جستجو نمایید.

مرحله دوم :

 بر اساس دستورالعمل دفترچه راهنمای مبدل تلویزیون دیجیتال و با استفاده از کنترل از راه دور آن، به حالت جستجو وارد شوید (معمولا با انتخاب دکمه 'MENU' وارد حالت جستجو خواهید شد.)

مرحله سوم :

 در صورتی که از درست سپری کردن مراحل لازم مطمئن نیستید، می‌توانید حالت جستجوی اتوماتیک را انتخاب نمایید. مطمئن شوید دو نمودار میله‌ای مربوط به کیفیت و شدت امواج تصویر ورودی (سیگنال ورودی) از 60 درصد بیش‌تر را پر کرده باشند.

مرحله چهارم :

 جستجو را شروع کنید. در حالت جستجوی خودکار، دستگاه مبدل همه فرکانس های تلویزیونی را بررسی نموده و در صورت پیدا کردن کانال جدید، فرکانس و شماره کانال مربوط به آن را به فهرست کانال‌ها اضافه نماید.

مرحله پنجم :

 اگر مبدل شما به طور خودکار قابلیت ذخیره کانال‌ها را نداشت، می‌توانید دکمه ذخیره‌سازی را برای ذخیره کانال‌ها روی مبدل فشار دهید.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما