امروز دوشنبه  ۱۰ مهر ۱۴۰۲

هم نوایی دنا در مکتب سلیمانی+نماهنگ

مشاهده ۱۱۱۳
۱۳۹۹/۱۰/۱۷- ۱۳:۱۳

نماهنگ «مکتب سلیمانی» کاری از هنرمندان شبکه استانی دناست که همزمان با سالگرد سردار دل ها در صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویر احمد رونمایی شد.

به گزارش روبط عمومی‌ رسانه ملی، رئوف مدیرکل صداوسیمای این مرکز، در مراسم رونمایی از نماهنگ «مکتب شهید سلیمانی» گفت: این اثر تلاشی برای بازنمایی عشق و ارادت مردم استان کهگیلویه و بویر احمد به شهید سلیمانی است و از نظر حرفه‌ ای موسیقی آن تلفیق اثری ازکستال با موسیقی محلی است.
نماهنگ مکتب سلیمانی با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران در صدا و سیمای مرکز و بویراحمد ساخته شده و آغازی برای تولید آثار موسیقی فاخر برای ترویح فرهنگ ایثار و شهادت است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد تلاش شبکه دنا برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را شایسته قدردانی دانست و گفت: تولید این اثر در شبکه استانی دنا نشان داد که هنرمندان این استان ظرفیت بالایی برای ترویچ معارف و اعتقادات با زبان هنر دارند.
موسوی اظهار داشت: شهادت شهید سلیمانی موجی در میان هنرمندان و اهالی رسانه ایجاد کرد که می‌ تواند مکتب شهید سلیمانی را برای نسل های جوان جامعه تبیین کند.
نماهنگ «مکتب شهید سلیمانی» اثری 4 دقیقه ای است که در واحد شعر و موسیقی صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد تولید شده است .
حمید اکبرزاده تنظیم کننده نماهنگ «مکتب سلیمانی»، سید قادر باقری شاعر و شهریار کریمی و میلاد ابراهیمی‌ خوانندگان آن هستند.

ویدئوها

امتیاز شما