امروز چهارشنبه  ۲۵ فروردين ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

سهامداران سهام عدالت به گوش باشید

مشاهده ۱۲۴
۱۳۹۹/۱۱/۲۷- ۱۱:۲۲
معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران، فردا با حضور در برنامه«از رادیو تهران بپرسید» خبرهای خوشی برای سهامداران سهام عدالت دارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه«از رادیو تهران بپرسید» 28 بهمن، واقف بهروزی، معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران،  پاسخگوی پرسش های مخاطبان درباره سهام عدالت می‌شود.

آیا برنامه ای برای کسانی که دارای سهام عدالت نیستند، وجود دارد؟، برای آزادسازی سهام عدالت چه باید کرد؟، به مشمولان سهام عدالت در چند مرحله و چه میزان سود پرداخت شده است؟، ثبت نام در سجام چیست و چه مزایایی برای سهامداران عدالت دارد؟، موضوع پرداخت تسهیلات به سهامداران عدالت در قالب کارت اعتباری چیست؟ و .... از جمله پرسش هایی است که واقف بهروزی در برنامه پاسخ می دهد.

برنامه«از رادیو تهران بپرسید» به‌دنبال ارتقای اطلاعات عمومی مخاطبان و پاسخگویی به سوالات شنوندگان رادیو تهران است. شماره تلفن‌های 22652466 و 22652465 یا سامانه پیامکی 3000094 برای شما مخاطبان در نظر گرفته شده است با ما در تماس باشید.

 برنامه«از رادیو تهران بپرسید» شنبه تا چهارشنبه ساعت 20:5 دقیقه، به تهیه کنندگی آرزو مددی و اجرای سعیده‌ هاشمی روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز یا موج ای.ام ردیف 1332 کیلوهرتز می رود.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما