امروز پنج شنبه  ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

محمد احسانی مدیر شبکه نسیم و نمایش در بازدید از پشت صحنه برنامه‌های نوروزی این شبکه:
محمد احسانی مدیر شبکه نسیم و نمایش در بازدید از پشت صحنه برنامه‌های نوروزی این شبکه:

پخش فصل جدید خندوانه از عید مبعث/دورهمی‌با احسان علیخانی هنگام تحویل سال

مشاهده ۴۰۷
۱۳۹۹/۱۲/۱۸- ۱۰:۲۰
تعداد بازدید:407
محمد احسانی مدیر شبکه نسیم روز گذشته یکشنبه ۱۷ اسفندماه به همراه جمعی از مدیران این شبکه با حضور در پشت صحنه برنامه‌های نوروزی شبکه از جمله «هوش برتر»، «شوتبال» و «کودک شو» در بوستان ولایت و فرهنگسرای بهمن، در جریان آماده سازی این برنامه‌ها قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، احسانی در این بازدید، ضمن قدردانی از تلاش گروه‌های سازنده «هوش برتر»، «شوتبال» و «کودک شو» ، با توجه به لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و سختی کار به جهت شیوع بیماری کرونا گفت: شبکه نسیم در نوروز برنامه‌های شاد و سرگرم‌کننده‌ای را تدارک دیده‌است و هدف ما تولید برنامه‌هایی است که بتوانند با ایده‌های نو مخاطب را جذب کنند.

مدیر شبکه نسیم با اشاره به استقبال مخاطبان و رضایت‌مندی آنان در نظرسنجی‌های سازمان از شبکه نسیم ابراز امیدواری کرد در ایام نوروز سه مسابقه «هوش برتر»، «شوتبال» و «کودک شو» همچنان جزو برنامه‌های پر بیننده اعلام شود.

احسانی حفظ این روند و تداوم در تولید این مسابقات را مهم ارزیابی کرد و گفت: برنامه سازان این مسابقات در چند فصل با مخاطبانشان همراه بودند و امیدواریم این مسابقات در ایام نوروز با ایده‌های نو و خلاقانه و براساس ذائقه مخاطب نظر مخاطب را جلب کنند.

در حاشیه این بازدید احسانی مدیر شبکه نسیم درباره پخش آخرین قسمت «دورهمی» و فصل هفتم «خندوانه» گفت: سری هفتم برنامه «خندوانه» همزمان با عید مبعث چهارشنبه شب پخش می‌شود، برنامه پایانی فصل چهارم «دورهمی» نیز با حضور احسان علیخانی همزمان با سال تحویل ۳۰ اسفندماه پخش خواهد شد.

وی درباره رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی «خندوانه» گفت: در برنامه «خندوانه» دستورالعمل‌ها رعایت می‌شود، من قسمت اول برنامه را هم دیده‌ام و برنامه خوبی شده است. در این فصل خنداننده شو را هم داریم.

احسانی درباره تدارک نوروزی شبکه نمایش توضیح داد: برای ایام نوروز فیلم‌های خوبی برای مخاطبان در نظرگرفته شده است و۱۵ فیلم جدیدخواهیم داشت. همچنین در بخش‌ فیلم ایرانی  فیلم‌های نوستالژیک و شاخص  هرروز ساعت ۱۳   پخش خواهند شد.

مدیر شبکه نسیم درباره موزه «دورهمی» هم گفت: این موزه به سرانجام رسیده و خریدار هزینه را پرداخت کرده است. حراج به مدت پنج ماه در سایت برگزار و پیشنهاد قیمت‌ها بررسی شد و در نهایت یک شرکت موزه «دورهمی» را خریداری کرد.

قراراست در آخرین قسمت «دورهمی» در فصل چهارم، آیتم موزه «دورهمی» پخش شود.

 

مسابقه نهایی کودک شو نوروز 1400

احسانی در بازدید از برنامه «کودک شو» ضمن اشاره به جایگاه شبکه نسیم در بین خانواده‌ها، این برنامه را یکی از برنامه‌های اثرگذار برای تقویت مهارت های زندگی سالم و کیفیت ارتباط موثر با فرزندان دانست.

در ادامه رضا نصیری شهرضایی، یکی از تهیه کنندگان «کودک شو» به تشریح جزییات بخش های نهایی و رقابت شرکت کنندگان در ویژه‌برنامه‌های نوروز پرداخت و اعلام کرد: دکور جدیدی برای مرحله نهایی طراحی، اجرا و نصب شده که براساس تنوع و خاصیت های بخش نهایی پیاده سازی شده است.

وی رسالت این برنامه را تأثیرگذاری محتوایی بر مخاطب دانست و گفت: امیدواریم خانواده‌ها که «کودک‌شو» را می‌بینند به اصالت و سبک زندگی کودکانه توجه بیشتری کنند.

تهیه کننده و کارگردان «کودک شو» با اظهار امیدواری از استقبال مخاطبان از این برنامه در ایام نوروز گفت: رقابت و احیای دنیای کودکانه برای ما اهمیت دارد و این برنامه بدون حامی مالی با کمترین هزینه و بارمالی روی دوش سازمان توانسته‌است نظر مخاطبان را جلب کند.

نصیری در پایان با اشاره به استفاده بهینه از لوکیشن برنامه در فرهنگسرای بهمن متذکر شد: در هر فصل دکور تازه‌ای به برنامه اضافه شده است و ما با بهینه سازی دکورها و تغییر کاربری آنها کمترین هزینه را متحمل شده‌ایم.

 

هیجان و ورزش در نوروز 1400

حضور در لوکیشن برنامه «شوتبال» بخش دیگر این بازدید بود که در آن مقداد مؤمن نژاد تهیه کننده این مسابقه توضیحاتی را درباره بخش های ویژه برنامه اش ارائه داد.

به گفته مؤمن نژاد قرار است ۱۴ قسمت ویژه نوروز روی آنتن برود و در این برنامه شرکت کنندگان رقابت جذابی در بازی‌های متفاوت خواهند داشت.

وی  با بیان اینکه «شوتبال» همچنان بدون تماشاگر ضبط می‌شود، گفت: به علت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نمی توانیم این ریسک را بپذیریم که میزبان دوستان به عنوان تماشاگر در استودیو باشیم. کنترل عوامل مسابقه  که نزدیک به ۱۰۰ نفر هستند کار دشواری است و ما  به جد فضا را کنترل می‌کنیم و دوستان تدارکات استودیو و بازی‌ها را دائما ضدعفونی می‌کنند.

 تهیه کننده «شوتبال» تصریح کرد: در فصل جدید برای مخاطبان فضای سرگرم کننده بیشتری تدارک دیدیم ورقابت های سنگین که در مسابقه‌های روتین ما وجود دارد، در ایام عید نیست و تنها با طراحی مسابقه‌های سبک و سرگرم کننده فضای شادی را برای مخاطبان رقم می زنیم.

مؤمن نژاد با اشاره به اینکه در ایام عید این مسابقه میزبان ورزشکاران و هنرمندان است، گفت: ۲ چهره ورزشی به همراه یکی از دوستان یا اعضای خانواده شان به این مسابقه دعوت می‌شوند و در حقیقت در هر قسمت از مسابقه، ۲ گروه ۲ نفره که در مجموع ۴ نفر هستند به رقابت با یکدیگر می‌پردازند

در ادامه حامد آهنگی نیز به دعوت از چهره‌های شناخته شده اشاره کرد و گفت: امیدوارم مخاطبان «شوتبال» در روزهای عید از این برنامه لذت ببرند. ما برای لذت بردن از این مسابقه سراغ چهره‌های شناخته شده‌ای رفتیم که پدرو پسری در مسابقه حضور خواهند داشت.

لازم به ذکر است این مسابقه ورزشی کاملا حال و هوای نوروزی خواهد داشت و در ایام عید هر شب ساعت 21 از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

 

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما