امروز جمعه  ۲۶ شهريور ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

پخش مجموعه جدید مستند «مسیحادم» از شبکه یک

مشاهده ۴۱۹
۱۴۰۰/۰۱/۱۴- ۱۱:۲۴
مجید فتاحی، تهیه کننده، مجموعه 50 قسمتی مستند«مسیحادم»درباره این مستند گفت: این مستند روایتی متفاوت از ورود پزشکان به عرصه خدمت رسانی عاشقانه به کشورشان است که زندگی متفاوتی را برایشان رقم زده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فتاحی با بیان اینکه این مجموعه در 2 فصل ساخته شده است افزود: آنچه در فصل اول این مستند که در 20 قسمت از شبکه یک پخش می‌شود و بر آن تاکید شده است ویژگی‌های بارز اخلاقی و وطن دوستی این پزشکان است، تا حدی که اکثرآنها در بحبوحه انقلاب، کمک به مردم کشور را به زندگی در خارج از کشور ترجیح داده اند. تهیه کننده این مستند افزود: در این مجموعه با پزشکانی آشنا می‌شویم که با وجود تمامی محرومیت ها و شرایط سیاسی، اجتماعی و فرهنگی حاکم بر جامعه اوایل انقلاب و با وجود همه امکانات و پیشنهادات جذابی که از طرف سایر کشورها به آنها ارائه می‌شد، ایران را برای کار و خدمت انتخاب کردند. فتاحی افزود: به همین دلیل دیدن و شنیدن صحبت های این عزیزان از زبان خودشان گنجینه ارزشمندی برای جوانان جامعه است تا الگوهای این آب و خاک را بشناسند و بدانند با حفظ امید و روحیه ی تلاشگری میتوان بر تمامی محرومیت ها و محدودیت ها پیروز شد.

مجموعه مستند«مسیحادم» به تهیه کنندگی و کارگردانی مجید فتاحی از امشب ۱۴ فروردین ، شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 20 : 18 دقیقه از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما