امروز سه شنبه  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

شنونده گزارش زنده پرسپولیس-الریان و تراکتور-شارجه از رادیو ورزش باشید

مشاهده ۹۲
۱۴۰۰/۰۲/۰۷- ۱۲:۴۷
شبکه رادیویی ورزش پنجشنبه ۹ اردیبهشت، رقابت تیم های فوتبال پرسپولیس-الریان قطر و تراکتورسازی تبریز-شارجه امارات را به صورت زنده برای علاقه مندان گزارش می کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، تیم فوتبال الریان قطر با قبول سه شکست در مرحله گروهی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا برابر پرسپولیس ایران و الوحده امارات، از دور این مسابقات کنار رفت و دو بازی برگشت مقابل گوا و پرسپولیس برای نماینده قطر تشریفاتی شد.
روزنامه «الوطن» قطر با تشریح وضعیت تیم الریان در گروه پنجم لیگ قهرمانان اعلام کرد چون این تیم دیگر شانسی برای صعود ندارد، کادر فنی الریان به دو بازی با پرسپولیس و گوا هند به چشم بازی‌های آماده سازی قبل از دیدار با الدحیل در مرحله نیمه نهایی امیرکاپ قطر نگاه می‌کند و از بازیکنان جوان و نفراتی که کمتر فرصت بازی پیدا کرده اند، استفاده خواهد کرد.
این روزنامه نوشت: «این دو مسابقه فرصت خوبی برای تجهیز کادر فنی و آماده سازی تیم قبل از بازی با الدحیل در نیمه نهایی امیرکاپ است که الریان با هدف آشتی با هواداران و جبران نتایج لیگ قهرمانان آسیا در آن شرکت می‌کند.»
گزارش زنده رقابت تیم های پرسپولیس-الریان قطر ساعت ۱۸:۳۰ پنجشنبه ۹ اردیبهشت به تهیه کنندگی احمدرضا طاهری و با گزارشگری مهرزاد عطاران از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان به فوتبال می‌شود.
علاوه بر این دو تیم تراکتورسازی تبریز و شارجه امارات در قالب مسابقات هفته ششم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، هم در همان شب به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
گزارش زنده رقابت تیم های تراکتورسازی تبریز و شارجه امارات ساعت ۲۲ پنجشنبه ۹ اردیبهشت به تهیه کنندگی وحید شهریوررحیمی و با گزارشگری خسرو والی زاده پخش می‌شود.
گفتنی است همگام با این پخش زنده، گزارش همزمان بازی فولاد-الوحدات اردن نیز به سمع شنوندگان رادیو ورزش می رسد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما