امروز دوشنبه  ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

گپ عیدانه در شبکه استانی خوزستان

مشاهده ۷۲
۱۴۰۰/۰۲/۲۰- ۱۱:۲۷
صداوسیمای خوزستان با ویژه برنامه‌های متنوع در عید سعید فطر مخاطبانش را همراهی می کند.

  به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به این مناسبت، رادیو خوزستان برنامه «نگار نو» را در روز عید فطر به صورت زنده پخش خواهد کرد. آداب و رسوم مردم خوزستان در عید فطر، مواسات و همدلی، ارتقاء رفتارهای اجتماعی و ترویج صبر و قناعت و کمک به هم‌نوعان و ذکر مصادیقی از برکات ماه مبارک رمضان در رفتارهای اجتماعی به خصوص در زمان بحران کرونا  از موضوعات این برنامه است. برنامه «نگار نو» در برگیرنده بخش‌های مختلفی  از جمله نمایش کوتاه طنز، پیام تبریک اقوام مختلف استان، میهمان هنرمند، کارشناس مذهبی، گزارش، بسته‌های صوتی، پیامک و تلفن‌های مردمی، استفاده از فرصت رادیو نما و  عکس‌های مردمی‌با موضوع عید فطر  است. این برنامه به تهیه کنندگی سارا نجدی و گویندگی  عزت کوتی عرب و جمشید زلقی، در روز عید سعید فطر، ساعت 9:30 تقدیم مخاطبان می‌شود.

همچنین بخش  عربی رادیو  خوزستان روز دوم عید، ویژه برنامه عربی «فرحه العید» را به تهیه کنندگی روشنک عباسیان پخش می‌کند. این برنامه در قالب بخش های متنوع نمایشی و طنز  به آداب و رسوم مردم عرب شهرها و روستاهای خوزستان در این روز می‌پردازد. ویژه برنامه «فرحه العید» ساعت 9:30 به مدت 120 دقیقه پخش می‌شود.

سیمای استانی خوزستان نیز با دو برنامه «ماه ماندگار» و برنامه عربی «افراح العید» لحظات شادی را برای بینندگانش فراهم می‌کند. برنامه «ماه ماندگار» به تهیه کنندگی علی دولتخواه در دو قسمت 60 دقیقه ای و در قالب بخش هایی با عنوان جون پویش لبخند، دعوت از مجریان برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان، پخش موسیقی، ترانه، تبریکات عید و گپ عیدانه  پخش می‌شود.

برنامه عربی «افراح العید » هم در هفت قسمت 45 دقیقه ای به تهیه کنندگی عبدالله طرفی آماده پخش در روز عید فطر است.  نمایش طنز، گزارشگر، گفت‌وگو با هنرمندان و ورزشکاران و مدافعان سلامت از مهم ترین عناوین این برنامه است.  

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما