امروز دوشنبه  ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

نگاهی به قانون گرایی و انتخابات در «ایران امروز»

مشاهده ۱۴۷
۱۴۰۰/۰۲/۲۱- ۱۰:۴۰
برنامه «ایران امروز» سه شنبه 21 اردیبهشت با حضور الیاس حضرتی و زهیر اصفهانی، به قانون گرایی و انتخابات(بی‌اخلاقی‌ ها و قانون‌ شکنی‌ها در رقابت‌ های انتخاباتی) می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، صبح امروز ثبت‌ نام داوطلبان انتخابات ریاست‌ جمهوری آغاز شد و این امر فضای سیاسی را گرم تر می‌ کند. فضایی که در آن نامزدها باید با عمل به قانون و شفافیت در امورشان، حضور حداکثری اقشار مختلف مردم در پای صندوق‌ های رأی را رقم بزنند.

با توجه به اهمیت اخلاق در انتخابات و جلوگیری از بی اخلاقی و قانون شکنی، برنامه «ایران امروز» سه شنبه 21 اردیبهشت با حضور الیاس حضرتی،  مدیر مسئول روزنامۀ اعتماد و زهیر اصفهانی، تحلیلگر  مسائل سیاسی، به بررسی انتخابات ریاست جمهوری و نامزدهای احتمالی، فعالیت نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، مشخصات یک رئیس جمهور؛ آیا رئیس جمهور صرفاً یک تدارکاتچی است و بی‌ اخلاقی‌ ها و قانون‌ شکنی‌ ها در رقابت‌ های انتخاباتی می‌پردازد.

برنامه «ایران امروز» را به تهیه کنندگی عاطفه اقتداری و اجرای غلامحسین طاهری، از تارنمای رادیو ایران و کارافزار ایرانصدا، ساعت 11:30 ببینید و از موج اف ام ردیف ۹۰ مگاهرتز بشنوید.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما