امروز چهارشنبه  ۶ مرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

ظرفیت مشارکت ایرانیان خارج از کشور در انتخابات زیر ذره بین رادیو ایران

مشاهده ۶۸
۱۴۰۰/۰۳/۲۵- ۰۹:۲۸
ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» سه شنبه 25 خرداد با حضور صاحب نظران و تحلیلگران سیاسی، به بررسی و اهمیت نقش ایرانیان خارج از کشور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری می‌ پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، انتخابات فرصتی ایجاد می‌کند تا همه آحاد جامعه از جمله ایرانیان مقیم خارج از کشور بتوانند با مشارکت فعال در آن، برای ساختن آینده کشور خود گام بردارند.

از این رو ویژه برنامه «ایران امروز» سه شنبه 25 خرداد با حضور رامین مهمان‌پرست، فعال سیاسی و سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه، حسین مظفر، نماینده دوره‌ های هفتم و نهم مجلس شورای اسلامی و حمیدرضا آصفی، فعال سیاسی و سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه به صورت تلفنی، به این موضوع می‌ پردازد.

کارشناسان در این برنامه به پرسش هایی همچون ساز و کار اخذ رأی از ایرانیان مقیم خارج از کشور، اهمیت حضور ایرانیان مقیم خارج کشور و کارکرد رئیس جمهور برای ایرانیان خارج از کشور پاسخ می دهند.

ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» به تهیه کنندگی عاطفه اقتداری و اجرای غلامحسین طاهری، به صورت زنده ساعت ۱۱:۳۰ از رادیو ایران و همزمان به شکل تصویری از پایگاه اینترنتی رادیو ایران و کار افزار ایرانصدا تقدیم مخاطبان می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما