امروز يك شنبه  ۷ آذر ۱۴۰۰

روایت مهربانی و الگوی مهرورزی در ویژه برنامه دل و دلدار

۱۴۰۰/۰۷/۱۳- ۰۰:۱۸
ویژه برنامه «دل و دلدار » به مناسبت ایام پایانی ماه صفرو شهادت امام رضا (ع) به موضوع رافت و مهربانی به عنوان مهمترین ویژگی ایشان می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «دل و دلدار »عنوان ویژه برنامه زنده عصرگاهی است که به مناسبت ایام پایانی ماه صفرو شهادت امام رضا (ع) روز سه شنبه به موضوع رافت و مهربانی به عنوان مهمترین ویژگی ایشان می‌پردازد.

امام رضا(ع) که به امام رئوف و امام مهربانی‌ها ملقب است در میان اهل بیت(ع) بیش از هر چیز به مهربانی با اغیار و دشمنان خود شهرت دارد؛ چنانکه روایات متعددی از برخورد رئوفانه علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) با غیرمسلمانان، بردگان و افراد فرودستی که در زمانه خود خیلی مورد توجه نبوده اند، وجود دارد.به طوری که جلوه این مهربانی در زندگی حضرت به وضوح دیده می‌شود، مهربانی و عطوفتی که نه تنها در بین دوستان، بلکه دشمنان حضرت زبانزد بود.

این برنامه با بخش های متنوع «مهمان ویژه »، « گفتگوی تلفنی» و آیتم های «قصه عشق»، «یک قطره عشق» ، «تنلنگر» و «گزارش» با سالروز شهادت امام رضا (ع ) تهیه شده وتقدیم مخاطبان می‌شود.

این برنامه در بخش مهمان ویژه میزبان کسانی است که امام رضا (ع) و نام و یاد ایشان تاثیر ویژه ای در زندگی و سرنوشت آنها داشته است. با این رویکرد روز چهارشنبه 14 مهر این برنامه میزبان یکی از خدام و ارادت مندان امام رضا (ع) است ، که با وی در خصوص خاطزات شیرین حضور حرم مطهر ایشان گفت و گو می‌شود.

این برنامه با اجرای لاله جلال آبادی و تهیه کنندگی آزاده شاهرخ مهر هر روز ساعت 16:30 تقدیم مخاطبان می‌شود.

امیر اکبری به عنوان نویسنده، عقیل عباسی گزارشگر ،مصطفی طالبیان مسئول ارتباطات و آتوسا برهانی نژاد مسئول هماهنگی با این برنامه همکاری می‌کنند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما