امروز شنبه  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱
سروش، منتشر کرد
سروش، منتشر کرد

کتاب «در قلمرو وجدان» به چاپ پنجم رسید

مشاهده ۲۹۵
۱۴۰۰/۱۰/۰۷- ۱۰:۴۵
تعداد بازدید:295

انتشارات سروش چاپ پنجم کتاب «در قلمرو وجدان» تألیف دکتر عبدالحسین زرین­کوب را روانه بازار نشر کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، عبدالحسین زرین‌کوب (27 اسفند 1301 در بروجرد- 24 شهریور 1378 در تهران)، ادیب، تاریخ‌نگار و منتقد ادبی برجسته‌ای است که آثار او به‌عنوان مرجع عمده در مطالعات تصوف و مولوی‌شناسی شناخته می‌شود. این استاد مبارز در این اثر با مروری بر فرهنگ‌های دینی انسان، عقاید و ادیان و همة آنچه را که به قلمرو وجدان مربوط می‌شود و حاصل فعالیت ذهن و وجدان انسان است به جستجو می‌گیرد و در این جستجو به شرق بیش از غرب نظر دارد. آنچه در حیات دینی و زندگی درونی انسان به قلمرو وجدان مدیون است موضوع اصلی این کتاب است و از اساطیر و مراسم تا عقاید و ادیان، از اخلاق و حکمت تا تصوف و عرفان هر آنچه در جوهر ذات یا در خط سیر تحول و کمال به‌گونه‌ای با حکم وجدان انسانی ارتباط دارد در مسیر این جستجو واقع بوده است و هر جا ضرورت داشته نویسنده به آن پرداخته است.

چاپ پنجم این کتاب در 664 صفحۀ وزیری گالینگور، شمارگان 300 نسخه و با قیمت 180.000 تومان به همت انتشارات سروش در اختیار علاقمندان به مباحث این حوزه قرار گرفته است.

علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند از طریق فروشگاه با شمارۀ 88310610 و یا فروشگاه اینترنتی با شمارۀ 66415401 تماس بگیرند. همچنین از طریق پیام‌رسان واتس‌اپ انتشارات سروش به شماره 09921605119 و یا با مراجعه به سایت سروش www.soroushpub.com، برای تهیه کتاب اقدام کنند.

تصاویر

امتیاز شما