امروز پنج شنبه  ۱۰ آذر ۱۴۰۱
سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و نیز قیام خونین 15 خرداد
سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و نیز قیام خونین 15 خرداد

بازخوانی تاثیر اندیشه و افکار امام انقلابی در شبکه گلستان

مشاهده ۱۳۵
۱۴۰۱/۰۳/۱۱- ۱۳:۵۲
تعداد بازدید:135

صدا و سیمای گلستان به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و نیز قیام خونین 15 خرداد، با تدارک ویژه برنامه‌های مختلفی به معرفی شخصیت معمار کبیر انقلاب اسلامی و ابعاد قیام تاریخی 15 خرداد 1342 می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سیمای گلستان به مناسبت سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) و نیمه خرداد 1342 ویژه برنامه « امام انقلابی » را به تهیه کنندگی و کارگردانی علیرضا کلانتری در نظر گرفته که تقدیم بینندگان همیشه همراه خود می‌کند.

 این ویژه برنامه با هدف شناخت بهتراندیشه‌های امام راحل (ره) و نیز تبیین سیره و روش حضرت امام خمینی (ره) در ابعاد مختلف زندگی فردی و اجتماعی ایشان و نیز نقش امام خمینی (ره) در الگوگیری مردم دیگر کشورها و شکل گیری مبارزات انقلابی آماده شده است . این ویژه برنامه به مسائلی همچون قیام 15 خرداد به عنوان نقطه عطف انقلاب اسلامی و تأثیر این رویداد مهم به تغییر اوضاع و احوال آن روزها می‌پردازد.

« امام انقلابی » در دو قسمت 75 دقیقه ای شنبه و یکشنبه 14 و 15 خرداد ساعت 21:00 از شبکه گلستان تقدیم بینندگان همیشه همراه می‌شود.

رادیو  گلستان ویژه برنامه «طلوع شرق» را در دو قسمت 40 دقیقه ای به تهیه کنندگی شهده شاکری نژاد و گویندگی مهدی رایجی برای مخاطبان خود در نظر گرفته است.

در قسمت اول به صورت میزگرد با موضوع تاثیر اندیشه و افکار حضرت امام خمینی (ره) در مناسبت های دنیای اسلام و جهان و در قسمت دوم با عنوان «یاوران امام»  بیان خاطرات یاران امام که ایشان را در تمام لحظات همراهی می‌کردند می‌پردازد.

همچنین ویژه برنامه «حدیث دوست» در 6 قسمت 10 دقیقه ای به معرفی کتاب هایی که حضرت امام خمینی (ره) در خصوص کودک و نوجوان گفت و گو می‌کند . معرفی کتاب درباره شخصیت و مبارزات حضرت امام خمینی (ره)  از بخش‌ها و موضوعات اصلی این برنامه است.

امتیاز شما